ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Закладена ще одна цеглина у систему протимінної діяльності в Україні

Прочитаєте за: 2 хв. 27 Жовтня 2021, 13:09 7

Орган з сертифікації «Центр розмінування військової частини А2641» КСП ЗС України продовжує успішну практику сертифікації українських та міжнародних організацій, що здійснюють протимінну діяльність.

Про це інформує служба зв’язків з громадськістю Командування Сил підтримки Збройних Сил України.

Днями рішенням Органу з сертифікації видано сертифікати відповідності організації з протимінної діяльності «Представництво ХАЛО ТРАСТ в Україні» на процеси гуманітарного розмінування «Нетехнічне обстеження», «Технічне обстеження», «Розмінування вручну», «Очищення району ведення бойових дій» з терміном дії на один рік. Як результат — у правовому полі України закріпилася ще одна потужна організація, спроможна здійснювати процеси гуманітарного розмінування.

Як відмітив командир військової частини — керівник Органу сертифікації полковник Володимир Родіков, вони заклали ще одну цеглинку у систему протимінної діяльності в Україні. А це означає, що швидкість і якість очищення українських територій від вибухонебезпечних залишків війни поволі зростає.

— Нині ми докладаємо усіх необхідних зусиль, щоб протимінна діяльність в Україні відповідної якості тривала і розвивалася, адже кожна чергова виявлена міна, кожен черговий знешкоджений вибухонебезпечний предмет у місцях, куди повертається мир та спокій, це врятовані людські життя, -зауважив полковник Володимир Родіков.

Упродовж наступного року фахівці органу з сертифікації будуть здійснювати нагляд за дотримання демінерами «Представництва ХАЛО ТРАСТ в Україні» вимог і стандартів якості, після чого за спрощеною процедурою буде проведено наступну сертифікацію — вже на три роки.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Міжнародне співробітництво, Новини