ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Як посилити військово-морське партнерство в Чорному морі

Міжнародне співробітництво Новини
27 Жовтня 2021, 15:54
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Спільна узгоджена відповідь на сучасні виклики безпеці, об’єднання зусиль для відновлення територіальної цілісності й суверенітету України – саме такого результату очікують учасники засідання Міжпарламентської Ради Україна-НАТО (UNIC) в Одесі, – повідомив кореспонденту АрміяInform заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Анатолій Петренко.

Заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Анатолій Петренко

– Сьогоднішній захід – надзвичайно важливий для реалізації стратегічного зовнішньополітичного курсу держави на Євроатлантичну інтеграцію, – розповів Анатолій Петренко. – Ми, за підтримки парламенту, розвиваємо сучасні Збройні Сили України за стандартами НАТО, і тому наша взаємодія сьогодні з парламентарями країн-союзників дозволяє зблизити позиції, напрацювати більш раціональні рішення.

Посадовець оборонного відомства повідомив, що держава відновлює Військово-Морські Сили, держава запустила Кримську платформу як елемент особливої дипломатичної взаємодії для скасування незаконної окупації Кримського півострова. Уряд має ініціативи і бачить рух на зустріч від наших партнерів для того, щоб розвивати регіональне військово-морське партнерство в Чорному морі задля безпеки, задля розвитку економік країн, задля збереження унікальної екологічної сфери, яку нам дарує Чорне море, і для того, щоб повернути стабільність у цей регіон, коли всі українці будуть пишатися тим, як процвітає Крим у складі української держави.

Під час засідання Міжпарламентської Ради Україна-НАТО (UNIC) в Одесі закордонних партнерів найбільше цікавило наше бачення стратегічної перспективи відновлення Криму у складі України, а також розвитку основних компонентів Військово-Морських Сил, створення нових форматів військо-морського партнерства в цьому регіоні.

– Направду, беручи участь у дискусії з нашими партнерами з країн-членів НАТО дуже приємно визнавати, що всі ми рухаємося в єдиному напрямку. Ми є частиною Євроатлантичної родини, яка піклується про безпеку в нашому регіоні, яка хоче, щоб Україна мала тісні зв’язки, а в майбутньому, ми впевнені, і членство в безпекових організаціях, що визначено в Конституції України, – підсумував заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Анатолій Петренко.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform

На Одещині агент рф встановлював GPS-трекери на військові бензовози
На Одещині агент рф встановлював GPS-трекери на військові бензовози

В Одеській області викрили зрадника, який мав наводити удари рф на пально-енергетичну інфраструктуру регіону.

Зірвали штурм ударом «Граду»: на Покровському напрямку воїни 152-ї бригади показали фокус «старої школи»
Зірвали штурм ударом «Граду»: на Покровському напрямку воїни 152-ї бригади показали фокус «старої школи»

На Покровському напрямку окупанти продовжують тиск у декількох районах, однак спробу підготувати новий штурм українські захисники зірвали ще до початку.

Піхотно-штурмовий контракт: МОУ розширило перелік посад
Піхотно-штурмовий контракт: МОУ розширило перелік посад

Міністерство оборони України розширило перелік посад, на яких можна підписати піхотно-штурмовий контракт.

Сили оборони вразили завод «Авіатек» у Кірові
Сили оборони вразили завод «Авіатек» у Кірові

Українські війська завдали удару по ворожому авіаційному заводу в Кірові.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Гранатометник

від 21000 до 21000 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

Olx Фельдшер до в/ч а4729

від 21000 до 24000 грн

Київ, Київська область

Olx Розвідник-навідник 155 окремий батальйон територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Olx Снайпер до 23го окремого батальйону спецпризначення

від 23000 до 123000 грн

Київ

ОПБр ім. гетьмана Богдана Хмельницького

RobotaUa Міноментник

від 21000 до 121000 грн

Слов'янськ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

WorkUa Інспектор прикордонної служби, водій

від 20500 до 25000 грн

Херсон

Херсонський прикордонний загін