ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військовому відомству передали плакати «Повідом про корупцію»

Прочитаєте за: 2 хв. 27 Жовтня 2021, 15:57 5

У рамках виконання Антикорупційної програми Міністерства оборони України на 2021–2024 роки Незалежна антикорупційна комісія (НАКО) як комунікаційну підтримку передала до військового відомства 2 тисячі плакатів «Повідом про корупцію».

— Наша громадська організація була залучена Міністерством оборони до розробки Антикорупційної програми військового відомства, — зазначив керівник операційного відділу НАКО Анатолій Ягін.  — Цей документ, зокрема, передбачає розповсюдження інформаційних пам’яток щодо правового статусу викривача корупції та роботи внутрішніх каналів повідомлень Міноборони. Ми вирішили зробити власний внесок у становлення цієї  системи. Завдяки плакатам військовослужбовці в різних куточках України знатимуть, як повідомити про корупцію, якщо вони з нею стикаються.

На плакатах є QR-код, просканувавши який, можна повідомити про корупцію у Збройних Силах на спеціальні захищені канали, які створило  Міністерство оборони. Зокрема, тут вказані телефони гарячої лінії, електронна пошта та поштова адреса для анонімних повідомлень. Також є інформація про те, хто такий викривач корупції і які він має права та гарантії за законом.

Плакати прийняв заступник начальника Управління з питань запобігання та виявлення корупції Міноборони полковник юстиції Віктор Осадчук. Він запевнив, що їх буде розповсюджено у військових частинах, структурних підрозділах МОУ, командуваннях видів ЗСУ та органах військового управління, а також на державних підприємствах, що належать до сфери управління оборонного відомства та вищих військових навчальних закладів.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини