ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військові виші України та Болгарії співпрацюватимуть у сфері інформаційних технологій

Прочитаєте за: < 1 хв. 27 Жовтня 2021, 18:05 1

В онлайн-форматі сьогодні, 27 жовтня, відбулась зустріч представників Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут з представниками Військово-морської академії імені Ніколи Вапцарова, Республіка Болгарія. Координатором заходу виступив Радник з питань професійної військової освіти при Представництві НАТО в Україні підполковник Стасіс Палдунас, повідомляє пресслужба ВІТІ.

Під час заходу заступник начальника інституту з навчальної роботи полковник Олексій Сілко ознайомив представників Військово-морської академії з історією Військового інституту телекомунікацій та інформатизації, системою підготовки військових фахівців у галузі інформаційних технологій та навчально-матеріальною базою. Полковник Владислав Чевардін представив галузь «Кібербезпеки» й озвучив спроможності та досягнення за напрямами даної спеціальності.

Зі свого боку Ніколай Веліков, представник Військово-морської академії, презентував свій виш, який є одним із найстаріших технічних навчальних закладів у Республіці Болгарія.

Наприкінці зустрічі  представники Військово-морської академії імені Ніколи Вапцарова висловили сподівання щодо плідної співпраці вишів у сфері інформаційних технологій.

Підготував Олександр Беккер

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Міжнародне співробітництво, Новини