ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Відповідь ЗСУ на обстріл російськими окупантами Гранітного. Коментують військові експерти

Прочитаєте за: 2 хв. 27 Жовтня 2021, 18:34 15

Засоби масової інформації та соціальні медіа нині жваво обговорюють відповідь ЗСУ на обстріл російськими окупантами Гранітного. АрміяInform звернулась до фахівців із військової тематики з проханням прокоментувати  обставини цих подій та їхні ймовірні наслідки.

Військовий експерт Олег Жданов:

«Це дуже потужний політичний крок. Я би сказав, навіть політичне рішення для застосування військового озброєння. На сьогоднішній день офіційно весь світ знає, що в них немає авіації. Якщо Росія застосує авіацію або ракетні війська, то це буде означати  її пряме втручання, і вона автоматично стане стороною конфлікту, чого вона не може допустити. Тому тут ми захищені. Фактично, психологічно ми їх вбили. Безпілотні літальні апарати не прописані ніде. І сьогодні в тому контексті,  як я сказав – для збереження життя і запобіганню порушенню перемир`я, ми можемо їх використовувати».

«Якщо Росія застосує авіацію або ракетні війська, то це буде означати  її пряме втручання, і вона автоматично стане стороною конфлікту, чого вона не може допустити. Тому тут ми захищені»

Колишній заступник начальника Генштабу Збройних Сил України генерал-лейтенант запасу Ігор Романенко:

«У росіян вже є подібний негативний досвід у Лівії, коли вони полізли на американців. Тоді американська сторона, коли отримала інформацію від росіян, що їх там немає, завдала удару та за пів години знищила понад сотню російських найманців. Коли ми нанесли удар, в паніці розбіглася не тільки ця обслуга гармати, яка зірвалася, але й сусідні розрахунки, які стояли поруч. Нам не потрібно виважено реагувати на події, вони нас обстрілюють, гинуть наші військові. Російсько-окупаційні війська зухвало розгорнули свої батареї, без маскування, порушуючи усі військові вимоги, обстрілювали позиції українських військових і були переконані у власній безкарності.

Досвід військових конфліктів та війн демонструє, що тактика бойового застосування високоточного озброєння змінюється та переходить з наземного середовища у повітряне та космічне. Ця тенденція спостерігається у збройних силах найбільш розвинутих держав світу. Розуміючи цю важливість, вище військово-політичне керівництво держави та ЗСУ прийняло рішення щодо закупівлі та розробки безпілотних авіаційних комплексів та наземних роботизованих комплексів».

Досвід військових конфліктів та війн демонструє, що тактика бойового застосування високоточного озброєння змінюється та переходить з наземного середовища в повітряне та космічне
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Важливо, Публікації