ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Чернігові відкрили Навчально-науковий Центр конверсії військових кадрів та ветеранів АТО/ООС

Прочитаєте за: 2 хв. 27 Жовтня 2021, 9:58 4

На базі Національного університету «Чернігівська політехніка» відкрили Навчально-науковий Центр конверсії військових кадрів та ветеранів АТО/ООС.

Мета діяльності Центру — перепідготовка та соціальна адаптація військових кадрів і ветеранів АТО/ООС, членів їхніх сімей шляхом організації та проведення навчальних занять, курсів, тренінгів, стажувань, заходів із працевлаштування, надання освітніх послуг тощо за новітніми вітчизняними та закордонними програмами. 

Створення такого наукового, навчального осередку в університеті буде продовженням як державних, так і міжнародних програм із соціально-професійної адаптації.

— Створення такого наукового, навчального осередку в університеті буде продовженням як державних, так і міжнародних програм із соціально-професійної адаптації. Тут є спеціалісти у багатьох галузях, зокрема викладачі, психологи, спеціалісти з працевлаштування тощо. І сьогодні вони об’єдналися в один колектив — освітньо-науковий центр, який і буде допомагати нашим армійцям, ветеранам і членам їхніх родин. Наразі в Україні вже відкрилися перші два центри — у Житомирі й Чернігові. Є концепція Міністерства у справах ветеранів і позиція нашого Міжнародного фонду соціальної адаптації на базі 22 університетів, з якими реалізується проєкт «Норвегія – Україна», створити в майбутньому такі центри, — повідомив президент Міжнародного фонду соціальної адаптації Володимир Рубцов.

Критерієм вибору місця розташування таких центрів є кількість учасників бойових дій, які потребують соціально-професійної адаптації до цивільного життя, наявність військових частин і військових навчальних закладів, які готують військовослужбовців. Водночас під час роботи також буде організована і співпраця з представниками територіальних центрів комплектування та соцпідтримки, Міністерства у справах ветеранів в регіонах тощо.

— Сьогоднішня подія — це для нашого університету передусім довіра. Це є свідченням того, що наша команда — дійсно команда професіоналів і команда, яка заслуговує, щоб цей Центр був відкритий саме у нас, — зазначив ректор Національного університету «Чернігівська політехніка» Олег Новомлинець.

Першим кроком у діяльності Центру стало підписання Меморандуму про співпрацю між Координаційною радою ветеранів АТО/ООС при Чернігівській ОДА, громадською організацією «Чернігів Європейський» та Національним університетом «Чернігівська політехніка». Такий документ має на меті розширити можливості діяльності Центру конверсії військових кадрів і ветеранів АТО/ООС на місцевому рівні.

Фото та відео автора

8
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Армія і суспільство, Соціальний захист