ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Одна бригада — в наступі, друга — в обороні: у морській піхоті відбулися двосторонні командно-штабні навчання

Прочитаєте за: < 1 хв. 27 Жовтня 2021, 9:34 1

З особовим складом окремих бригад морської піхоти були проведені двосторонні командно-штабні навчання, в яких командування морської піхоти виступило у ролі апарату керівництва. Захід проходив під загальним керівництвом командувача морської піхоти генерал-лейтенанта Юрія Содоля, а також за участю представників «Об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи – Україна» (Joint Multinational Training Group – Ukraine) та навчально-тренувальної місії «Орбітал».

Тематикою навчань було управління підрозділами окремої бригади морської піхоти під час організації планування та підготовки бригади морської піхоти до ведення бойових дій на приморському напрямку, організація та ведення протидесантної оборони. Одночасно відпрацьовували питання щодо виконання дій у ролі морського десанту в умовах ведення противником повітряної розвідки, застосування авіації та БПЛА, засобів високоточного ураження, РЕБ, дій диверсійно-розвідувальних груп та незаконних збройних формувань.

Варто зазначити, що навчання проходили за процедурами MDMP (Military Decision-Making Process — військовий процес ухвалення рішень) без практичних дій підрозділів.

Головна мета навчань — удосконалення практичних навичок офіцерів управління окремих бригад морської піхоти під час планування застосування за процедурами MDMP, а також для досягнення взаємосумісності з частинами (підрозділами) збройних сил країн – членів НАТО.

За результатами навчань офіцери управління бригад і батальйонів продемонстрували високий рівень навченості в питаннях планування бою та управління підрозділами під час виконання завдань.

7
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram