ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Депутати парламентів країн НАТО та їхніх союзників завітали в гості до українських військових моряків

Прочитаєте за: < 1 хв. 27 Жовтня 2021, 18:13 1

Учасники засідання Міжпарламентської ради Україна — НАТО (UNIC), яке триває в Одесі, відвідали військово-морську базу «Південь» ВМС ЗС України. На початку візиту наші колеги вшанували пам’ять військовослужбовців ВМС, які загинули, захищаючи Україну.

Також закордонні гості та представники вітчизняних владних структур ознайомилися з організацією служби та побутом українських військових моряків, оглянули бойові кораблі та катери флоту, поспілкувались із флотськими офіцерами та матросами.

Згодом парламентарі понад десяти держав-членів Альянсу і партнерів НАТО відвідали Водолазну школу ЗС України, фахівці якої розповіли делегатам про всі особливості підготовки військових водолазів у нашій країні.

Разом із командувачем Військово-Морських Сил ЗС України віцеадміралом Олексієм Неїжпапою учасники Міжпарламентської ради Україна — НАТО на місці більш детально обговорили спільні дії стосовно посилення безпеки в Чорноморському регіоні та реалізації нагальних заходів щодо посилення і розвитку ВМС ЗС України.

Фото: служба зв’язків з громадськістю ВМС ЗС України

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини