ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Україні відбудеться міжнародна онлайн-конференція, присвячена психологічній підтримці екскомбатантів АТО/ООС

Прочитаєте за: 2 хв. 26 Жовтня 2021, 9:08

29 жовтня в Україні відбудеться міжнародна онлайн-конференція, присвячена психологічній підтримці екскомбатантів АТО/ООС. Про це повідомляє сайт Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН).

Як зазначають організатори, питання надання кваліфікованої психологічної допомоги людям, що опинились у центрі збройного конфлікту на сході України, та екскомбатантам і екскомбатанткам АТО/ООС не втрачає своєї актуальності. Зокрема, серед фахових спеціалістів зростає запит на постійне удосконалення підходів у роботі з ментальним здоров’ям та наданні психологічної підтримки.

Онлайн-конференція «Ментальне здоров’я: Україна. Світ. Майбутнє» об’єднає представників Міністерства у справах ветеранів, провідних дослідників, експертів, психологів та авторів науково обґрунтованих методів надання психологічної допомоги екскомбатантам та людям, які постраждали від збройних конфліктів.

До дискусій долучаться міжнародні експерти з США, Японії, Великої Британії та Польщі.

На конференції експерти розкажуть про когнітивно-процесуальну терапію у роботі з травматичними подіями, наукові підходи у виборі найкращих практик психосоціальної допомоги та презентують новий звіт Vitality Project Donbas. Крім цього, поговорять щодо стандартів психотерапевтичної роботи з травмою, розглянуть новітні підходи у наданні психологічної допомоги та підтримки та психологічному відновленні військовослужбовців та екскомбатантів АТО/ООС.

Учасники конференції зможуть долучитися до заходу та поставити запитання спікерам в онлайн-форматі, попередньо заповнивши реєстраційну форму сьогодні до 12:00.

Конференцію організовано ПРООН у партнерстві з ГО «Девеломпент фаундейшн», Wesleyan University та Wayne State University у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та Уряду Королівства Нідерландів.

Підготував Владислав Дем’яненко

Читайте нас у Facebook