Саме офіцери планують операції, приймають рішення в критичних ситуаціях, відповідають за особовий склад і ведуть підрозділи до виконання бойових завдань. Саме таких офіцерів готує…
Челендж львівські авіатори прийняли від своїх колег із управління Командування Повітряних Сил ЗС України. Нагадаємо, до Дня сержанта Збройних Сил України, який щороку відзначають 18 листопада, представники сержантського корпусу українського війська організували масовий челендж під гаслом «Слідуй за мною! Роби як я!».
Під час цього випробування вони мають пробігти дистанцію в 10 кілометрів, продемонструвавши лідерські якості, згуртованість колективу та власну хорошу спортивну форму.
В управлінні ПвК «Захід» до такої ідеї поставилися схвально та ініціативно. І вирішили не просто влаштувати забіг на стадіоні, але пробігти дистанцію в одному з наймальовничіших куточків міста — Стрийському парку. Ця місцевість має і досить складний рельєф, і досить масштабна географічно. Дистанція в 10 кілометрів: це двічі оббігти навколо територію парку.
Наприкінці дистанції сержанти-авіатори зі Львова передали естафету своїм побратимам з підлеглих військових частин Повітряного командування «Захід».
Головний сержант ПвК «Захід» старший майстер-сержант Богдан Супрунюк зазначив, що колектив сержантів-професіоналів управління із задоволенням вийшов на дистанцію забігу.
— Ми не лише демонструємо єдність наших думок щодо гуртування військових колективів. Професійні сержанти є провідниками ідей трансформації українського війська. Натхненниками того, аби військові гідно виконували поставлені перед ними завдання. Ми є силою, яка зрушує процеси в армійських колективах, — зазначив він.
Фото та відео автора
Правоохоронці викрили 26-річного жителя обласного центру, який організував схему незаконного отримання відстрочки від мобілізації та виїзду за межі України.
Прокурори Офісу Генерального прокурора продовжують встановлювати військовослужбовців рф, причетних до злочинів проти цивільного населення під час окупації Бучі.
Підполковник ГУР МОУ Андрій Савенко після складної операції спочатку став чемпіоном з рукопашного бою, а потім долучився до забігу на 10 кілометрів у Чикаго.
Воїни 1129-го зенітного ракетного Білоцерківського полку змогли уразити новітню розробку росіян — дрон-розвідник «Альбатрос 5М».
Організатори двох каналів здійснювали трансфер охочих у незаконний спосіб потрапити у ЄС через кордон з Угорщиною, ще одного — через кордон з Румунією.
Старший авіаційний технік МіГ-29 Марія розповіла про підготовку винищувачів до бойових вильотів і відповідальність за життя льотчика.
Зовнішній пілот, оператор безпілотних літальних апаратів
від 20000 до 120000 грн
Чернівці
107 ОБр Сил ТрО
Саме офіцери планують операції, приймають рішення в критичних ситуаціях, відповідають за особовий склад і ведуть підрозділи до виконання бойових завдань. Саме таких офіцерів готує…