ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Військо читає»: до Головного військового шпиталю України передали понад 3 тисячі книг

Прочитаєте за: 2 хв. 25 Жовтня 2021, 16:41

У Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь» у рамках проєкту «Військо читає» відбулася безкоштовна передача книг у кількості 3100 екземплярів. Книги отримають військовослужбовці, які перебувають на лікуванні та проходять реабілітацію.

Презентували проєкт «Військо читає» та вручили книжкові сертифікати голова правління громадської організації «Реформація», громадський діяч, меценат Владислав Кириченко та координаторка проєкту Антоніна Артамонова.

Слід підкреслити, що ще у вересні 2020 року громадська організація «Реформація» разом із видавництвом «Наш Формат» за сприяння Генерального штабу Збройних Сил України, зокрема Управління зв’язків з громадськістю, розпочали важливий проєкт під назвою «Військо читає».

Його головна ідея ‒ безкоштовне поповнення бібліотек військових частин та підрозділів ЗСУ актуальною, якісною, сучасною літературою, що сприятиме популяризації читання як виду дозвілля у війську.

‒ Сьогодні ми подарували понад 3 тис. різнопланових книжок, від історичних й до бізнес-літератури. Проєкт надає можливість військовим прочитати сотні світоглядних та професійних книжок. Адже реалії сьогодення ставлять підвищені вимоги до свідомості, мотивації та життєвих установок військовослужбовців. Тому постає нагальна потреба оснастити книгами військові частини і навчальні заклади Збройних Сил України. Аби сприяти всебічному інтелектуальному та моральному розвитку нашого війська, ‒ повідомив Владислав Кириченко.

У рамках реалізації проєкту вже передано майже 25 тис. книг до 30 підрозділів ЗСУ, серед яких: Сили спеціальних операцій, Військовий інститут  телекомунікацій та інформації імені Героїв Крут, навчальний центр ССО у м. Житомирі , ГУР МО України, два факультети Військової академії у м. Одеса, 101-ша окрема бригада охорони ГШ, 190-й навчальний центр у м. Житомир, 80-та десантно-штурмова бригада, підрозділи повітряного командування «Захід», підрозділи окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, військові госпіталі та багато інших. Загалом планується забезпечити книгами усі підрозділи ЗС України.

Фото Дениса Бігуна

Денис Бігун

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook