ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Україні побудують патронний завод

Прочитаєте за: < 1 хв. 25 Жовтня 2021, 17:34

Про перспективи будівництва нового патронного заводу в Україні з виробництва боєприпасів різних калібрів розповів генеральний директор Державного концерну «Укроборонпром» Юрій Гусєв у програмі «Добрий вечір» телерадіокомпанії НІС-ТВ.

— Наразі частину боєприпасів ми створюємо на базі ДАХК «Артем», а частину боєприпасів для забезпечення потреб ЗСУ ми плануємо створювати спільно з нашими міжнародними партнерами. Влітку цього року було підписано угоду з канадськими партнерами, і наразі розробляється техніко-економічне обґрунтування виробництва, куди наші партнери мають вкласти гроші та технології, — відзначив Юрій Гусєв.

За його словами, ДК «Укроборонпром» звернувся з пропозицією до Кабінету Міністрів України щодо затвердження Державної цільової програми розвитку боєприпасної галузі.

— Боєприпасну галузь фактично потрібно створювати, інвестувати кошти в підготовку виробництва, також мають враховуватися всі потреби ЗС України, — повідомив Юрій Гусєв.

Через російську агресію у 2014 році Україна втратила єдиний патронний завод у Луганську, тому цілком очевидно, що надактуальним питанням сьогодення для національного оборонного комплексу є створення нового заводу з виробництва боєприпасів.

14
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook