ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як десантники грають у футбол

Прочитаєте за: 1 хв. 24 Жовтня 2021, 11:53 1

У Житомирі проходить сезон Відкритого чемпіонату міста з футзалу. Переможці міського турніру змагатимуться за першість в обласному турнірі в березні наступного року. Тож наразі триває запекла спортивна боротьба за першість серед команд у своїх підгрупах.

До складу збірних команд з футзалу входять військовослужбовці Збройних Сил України, складових сектору безпеки та оборони, вищих навчальних закладів, а також представники різних організацій і підприємств обласного центру. Серед спортсменів — чимало чинних військових і ветеранів. Для них ці спортивні змагання є гарною реабілітацією та соціальною адаптацією.

Долучились до Відкритого чемпіонату з футзалу і команди військових частин Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, які дислоковані у Житомирі. Про це повідомляє командування Десантно-штурмових військ ЗСУ.

Сьогодні на полі зустрілися збірна Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України ФзК «Штурм» та команда ФзК «Warriors-199» зі 199-го навчального центру Десантно-штурмових військ ЗС України.

Упродовж усієї гри спортсмени намагались перехопити один в одного ініціативу лідерства. Запекла гра велась біля воріт обох команд і кожен спортсмен викладався на повну, щоб здобути загальну перемогу.

Але ж переможцем може стати лише один. Тож з рахунком 4:1 виграла збірна командування ДШВ ЗС України.

Чемпіонат триває. Попереду ще не одна гра. Десантники мають чудову можливість підтримувати відмінну фізичну форму та відпочити від військової служби.

Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Реабілітація, Спорт