ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Головнокомандувач ЗСУ генерал-лейтенант Валерій Залужний зустрівся з міністром у справах ветеранів України Юлією Лапутіною

Прочитаєте за: < 1 хв. 23 Жовтня 2021, 20:04 3

Під час зустрічі були обговорені питання подальшої співпраці між Мінветеранів та командуванням ЗСУ. Особливу увагу було приділено запровадженню системи переходу з військової кар’єри на цивільну.

«Створення системи переходу з військової кар’єри на цивільну – це важлива інституційна реформа на реалізацію Цілей партнерства Україна – НАТО, яка матиме суттєвий вплив на зміцнення інституційної спроможності у секторі безпеки та оборони, а також ветеранської політики, – зазначила Юлія Лапутіна. – Нагадаю, що цьогоріч Мінветеранів уперше залучено до формування пакету Цілей партнерства Україна – НАТО, серед стратегічних завдань якого міститься «Соціальне забезпечення ветеранів».

Міністр у справах ветеранів розповіла про роботу над розробкою системи переходу з військової кар’єри на цивільну. Зокрема, про презентацію Мінветеранів проєкту дорожньої карти експертам НАТО. У ній передбачені заходи підготовки військовослужбовця до мирного життя за рік до того, які він звільниться з війська. Також для відпрацювання та урегулювання процесу переходу на законодавчому рівні за ініціативи Мінветеранів створено міжвідомчу робочу групу, до якої увійшли Міністерство оборони України, всі силові структури, представники Міністерства охорони здоров’я, Міністерства науки і освіти, Міністерства соціальної політики, Міністерства розвитку громад та територій, Міністерства економіки.

За результатами зустрічі Юлія Лапутіна та Валерій Залужний домовилися про співпрацю у питанні створення уніфікованої системи переходу з військової кар’єри на цивільну.

Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини