ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Ветерани АТО — найактивніші донори

Військова медицина Новини
22 Жовтня 2021, 14:43
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Понад 500 літрів донорської крові та близько 300 літрів еритроцитів щороку заготовляють у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону.

Про це повідомляє Командування Медичних сил Збройних Сил України.

«Найбільш активні донори — ветерани російсько-української війни», — говорить начальник відділу трансфузіології з експедицією Василь Остапюк.

За його словами, потреба в крові у військовому госпіталі є завжди, бо війна триває і, на жаль, є поранені бійці. Крім того, тут проводять й інші хірургічні операції.

«Дуже часто на заклик про донорство відгукуються чинні військовослужбовці та учасники бойових дій. У багатьох випадках їх навіть просити не треба. Адже ті, хто був на війні, самі шукають можливості допомогти побратимам», — зауважив військовий лікар.

Лікар також зазначив, що в медичному центрі приймають донорів з будь-якою групою крові. Хоча найбільше затребувані І та ІІ група.


Повернення із СЗЧ за 10 днів: як «Росомаха» став до лав Nemesis
Повернення із СЗЧ за 10 днів: як «Росомаха» став до лав Nemesis

Військовослужбовець із позивним «Росомаха» повернувся із СЗЧ за спрощеною програмою Міністерства оборони України.

Удар по центру Запоріжжя: після російської атаки поранено шістьох людей
Удар по центру Запоріжжя: після російської атаки поранено шістьох людей

Російські війська завдали удару по центральній частині Запоріжжя. Відомо про щонайменше шістьох поранених.

Повітряні Сили спростували фейк про заліт білоруського Іл-62 в Україну
Повітряні Сили спростували фейк про заліт білоруського Іл-62 в Україну

Повітряні Сили ЗСУ спростували інформацію про нібито заліт в Україну літака Іл-62 білоруських авіаліній.

СБУ уразила в Керчі два російські судна військового забезпечення та засоби ППО
СБУ уразила в Керчі два російські судна військового забезпечення та засоби ППО

Воїни «Альфи» СБУ завдали успішних ударів по суднах військового забезпечення в тимчасово окупованій Керчі.

ВАКАНСІЇ
Бойовий медик в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Радіотелеграфіст

від 20100 до 120000 грн

Кривий Ріг

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

Водій-санітар до 79 ОДШБр

від 21000 до 121000 грн

Миколаїв

79-та окрема десантно-штурмова бригада

Демінер

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Діловод-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Черкаси

Косівський РТЦК та СП

Офіцер групи виявлення и припинення злочинів

від 30000 до 60000 грн

Запоріжжя, Запорізька область