Серед нових контрактників — молодий військовий, який нещодавно відслужив за умовами «Контракту 18‒24» і тепер уклав шестимісячний піхотно-штурмовий контракт. Про…
Понад 500 літрів донорської крові та близько 300 літрів еритроцитів щороку заготовляють у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону.
Про це повідомляє Командування Медичних сил Збройних Сил України.
«Найбільш активні донори — ветерани російсько-української війни», — говорить начальник відділу трансфузіології з експедицією Василь Остапюк.
За його словами, потреба в крові у військовому госпіталі є завжди, бо війна триває і, на жаль, є поранені бійці. Крім того, тут проводять й інші хірургічні операції.
«Дуже часто на заклик про донорство відгукуються чинні військовослужбовці та учасники бойових дій. У багатьох випадках їх навіть просити не треба. Адже ті, хто був на війні, самі шукають можливості допомогти побратимам», — зауважив військовий лікар.
Лікар також зазначив, що в медичному центрі приймають донорів з будь-якою групою крові. Хоча найбільше затребувані І та ІІ група.
Військовослужбовець із позивним «Росомаха» повернувся із СЗЧ за спрощеною програмою Міністерства оборони України.
Російські війська завдали удару по центральній частині Запоріжжя. Відомо про щонайменше шістьох поранених.
Повітряні Сили ЗСУ спростували інформацію про нібито заліт в Україну літака Іл-62 білоруських авіаліній.
Серед нових контрактників — молодий військовий, який нещодавно відслужив за умовами «Контракту 18‒24» і тепер уклав шестимісячний піхотно-штурмовий контракт. Про…