ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Києві пройшла Міжнародна конференція про охорону повітряного простору

Прочитаєте за: 2 хв. 21 Жовтня 2021, 8:15

Інститут авіації та протиповітряної оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняховського провів міжнародну науково-практичну конференцію з питань можливостей завоювання переваги в повітрі, протидії загрозам з повітря, застосування та логістичного забезпечення авіації та ППО сил оборони.

Про це повідомляє пресслужба НУОУ.

Через умови пандемії COVID-19 захід провели у змішаній формі з використанням новітніх інтернет-технологій. Це дало змогу залучити до проведення конференції представників близько 17 освітніх та наукових організацій і установ, а також органів військового управління як в Україні, так і за її межами.

Зокрема, в міжнародній конференції взяли участь представники Командно-штабного коледжу Збройних Сил Королівства Велика Британія, Військового університету авіації (м. Демблін, Республіка Польща), Збройних сил Французької Республіки, Збройних сил Республіки Італії, Університету оборони Республіки Чехія (м. Брно), Посольства України у Сполучених Штатах Америки (м. Вашингтон), Командно-штабної Академії Бундесферу (м. Гамбург, Німеччина), Генерального штабу Збройних Сил України, Командування Повітряних Сил Збройних Сил України та інших освітніх і наукових організацій та установ.

Під час конференції учасники обговорили багато перспективних напрямів сумісної діяльності. Сторони вирішили продовжити дослідження та наукове співробітництво з питань охорони повітряного простору України і перспектив трансформації системи протиповітряної оборони, а також впровадити результати міжнародної науково-практичної конференції в освітній процес Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Читайте нас у Facebook