ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Нам потрібно бути готовими до вторгнення Росії в кожній області – командувач ССО ЗС України

Прочитаєте за: 2 хв. 21 Жовтня 2021, 19:55

Україна має бути готовою до вторгнення Росії в кожній області. У тих, які не є окупованими і в тих, які перебувають під окупацією.Про це заявив командувач Сил спеціальних операцій генерал-майор Григорій Галаган у інтерв’ю Українському центру безпеки і співпраці.

ССО організовують сам рух опору та проведення заходів, а також забезпечують соцзахист людей, які беруть у ньому участь. Саме ССО ЗСУ згідно з законодавством – ключовий рід сил, що відповідає за підготовку і організацію Руху опору.

– Згідно з законом, ССО є ключовим родом сил, що відповідає за підготовку і організацію Руху опору. Нам дається право на тих законних підставах забезпечити соціальний захист людей, які беруть участь, а також і організувати сам порядок руху опору та проведення певних заходів. Тим більше, що у нас майже 130 районів за новим районуванням, і відсутність загрози вторгнення і подальшої ескалації з боку Російської Федерації ніхто не гарантує, – наголосив генерал-майор Григорій Галаган. – Ми повинні бути готові в кожній області. У тих, які не є окупованими і в тих, які перебувають під окупацією. Питання організації спротиву там — це важливий момент і важливий аспект нашої діяльності. І на Сили спеціальних операцій ця функція покладена, а якщо вона покладена, то ми повинні робити це у правовому полі.  Усе законодавчо, будуть прописані положення про рух опору, – підкреслив командувач ССО ЗС України.

Читайте нас в Telegram