Захід відбувся в межах співробітництва за програмою НАТО «Удосконалення військової освіти» з розвитку системи професійної підготовки сержантського складу (DEEP-NCO).
Як інформує пресслужба бригади Чорних Запорожців, під час зустрічі відбувся брифінг, на якому іноземні гості обговорили проблемні питання, а також обмінялись досвідом між ЗС України та ЗС Республіки Ірак у побудові, розвитку та підготовці професійного сержантського корпусу. Іноземних партнерів цікавили питання підготовки особового складу, матеріальне та технічне забезпечення.
Також під час свого візиту іноземні гості вшанували пам’ять загиблих українських захисників.
Отже, сторони обмінялись досвідом та баченням щодо новітніх способів підготовки військових фахівців, а також висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю стосовно зміцнення міжнародного партнерства.






