ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Танк «Оплот» відправили до США

Прочитаєте за: < 1 хв. 20 Жовтня 2021, 10:56 38

Державна компанія  «Укрспецекспорт», що входить до складу ДК «Укроборонпром», відправила до США танк БМ «Оплот» у рамках виконання контракту від 2018 року про виготовлення та відвантаження цієї бойової машини. Про це повідомив генеральний директор компанії Вадим Ноздря.

Слід зазначити, що цю бойову техніку було виготовлено на заводі імені В.О. Малишева та передано спочатку до ДК «Укрспецекспорт», оскільки вона є спецекспортером і має відповідні повноваження.

Нагадаємо, що БМ «Оплот» є основним бойовим танком українського виробництва з вітчизняних комплектуючих. Танк є докорінною модернізацією танка Т-84У «Оплот» та найновішим представником серії танків Т-84. Виробництво першого танка почалося наприкінці 2008 року. У травні 2009 року танк був прийнятий на озброєння Збройних Сил України. Серійне виробництво танків «Оплот» почалось у 2013 році.

Танк призначений для ураження вогнем усіх видів наземних (надводних) і низьколітаючих на малих швидкостях повітряних цілей в умовах вогневої протидії противника.

12
2

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки: ,

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини, Озброєння та техніка