Про ці кіноновинки в інтерв’ю АрміяInform розповів їх продюсер, полковник запасу Олександр Дріз. – Почнемо з найближчої дати – 6…
Льотчики морської авіації під час чергової льотної зміни вдосконалювали навички з техніки пілотування. Підтверджуючи свій професійний рівень, екіпажі Мі-8МСБ-В здійснювали навчально-тренувальні вильоти, відпрацювали елементи пошуку, надання невідкладної допомоги постраждалим та евакуацію.
Також під час тренувань було проведено збір із фахівцями та інструкторами пошуково-рятувальних й парашутно-десантних служб. Основною метою зборів було вдосконалення навичок здійснення стрибків на різні майданчики за різних погодних умов. Відпрацювання як штатних, так і позаштатних ситуацій, які могли б виникнути під час повсякденної діяльності. До тренувань залучились спеціалісти не тільки з військових частин ЗС України, а й інших силових структур.
Одне із головних завдань таких підрозділів, це саме пошук, надання допомоги й порятунок тих, хто зазнав лиха. У будь який-спосіб, на будь-якій території.
— Бувають різні ситуації, наприклад, коли неможливо дістатись до місця евакуації, тоді завдання покладається на підрозділи РПДГ. Фахівці таких служб мають eсе необхідне для порятунку та виживання, — розповідає начальник пошуково-рятувальної та парашутно-десантної служби ВМС ЗС України підполковник Анатолій Глиненко. — Дуже важливим елементом є саме максимально влучне десантування фахівців у задану локацію. Особливо, якщо мова йде про порятунок на воді, адже кілька десятків метрів можуть відіграти вирішальну роль.
Таку «влучність» можна отримати, використовуючи парашутну систему типу «крило». Деякі з учасників вперше здійснили стрибок із таким парашутом та отримали незабутні враження і чималу порцію адреналіну. Під час проведення заходів досвідчені фахівці навчали та передавали свій досвід молодим.
Одним із головних завдань морських авіаторів є саме пошуково-рятувальне забезпечення на морі. Свій професіоналізм й навченість вони продемонстрували під час інциденту із кораблем забезпечення ВМС ЗС України «Балта», коли вертольотом було доставлено необхідні агрегати на корабель та оперативно проведено пошуково-рятувальні заходи й евакуація особового складу.
Фото автора
Президент Володимир Зеленський оголосив про нові домовленості з західними партнерами щодо постачання зброї.
«MITS x Victory Drones Defense Tech Bootcamp» — це інтенсивна тритижнева навчальна програма для 20-ти стартапів оборонного сектору. Після завершення програми між учасниками розподілять грант у розмірі $100 000 (по $5 000 для команди).
Президент Володимир Зеленський подякував спецпризначенцям СБУ та ГУР, які здійснюють удари дронами по військових цілях на території рф.
Серед військовослужбовців Полтавського районного ТЦК та СП є воїн з позивним «Отаман». Отримав це псевдо не лише за козацькі вуса та кремезну статуру — і справді був отаманом Свистунівського козацького куреня.
Бойові дії тривають серед руїн багатоповерхівок Вовчанська, в яких окупанти не можуть ні просунутися, ані, тим більше, закріпитися.
47 окрема механізована бригада продовжує активні дії на території ворога у Курській області.
Захищаємо світ
від 20000 до 50000 грн
Дніпро
Військова частина А4458
від 20100 до 50000 грн
Краматорськ
Донецький зональний відділ ВСП
від 23000 до 130000 грн
Корюківка, Чернігівська область
Про ці кіноновинки в інтерв’ю АрміяInform розповів їх продюсер, полковник запасу Олександр Дріз. – Почнемо з найближчої дати – 6…