ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ветеранською відзнакою «Багряний Хрест» нагороджено Музей АТО у Дніпрі

Прочитаєте за: 2 хв. 19 Жовтня 2021, 19:13

У Маріуполі під час «Всеукраїнського діалогу: Ветерани-громада», який організувала громадська організація «Простір можливостей», відбулося перше урочисте вручення ветеранської відзнаки «Багряний Хрест» Музею «Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО».

На переконання ветеранської спільноти, відбиття російської збройної агресії 2014 року — це черговий епізод національно-визвольної боротьби, яку український народ веде вже понад чотириста років.

— Саме тому важко переоцінити внесок у справу цементування спогадів музеїв сучасної війни, які з’являються по всій країні, — зазначили організатори заходу. — Тому ветеранська заохочувальна відзнака у 2021 році вручена першому Музею АТО в місті Дніпро.

Читайте також: Музей АТО в Дніпрі є прикладом збереження правди про російсько-українську війну.

Волонтер і фронтовий фотокореспондент Дмитро Муравський, чиї світлини й досі займають центральне місце багатьох експозицій про російсько-українську війну, вручив нагороду керівникові відділу історії Музею АТО Вадиму Якушенку.

— Це дуже приємний момент, тому що це визнання важливості національно-патріотичного виховання, — наголосив Вадим Якушенко під час церемонії нагородження. — Ще надзвичайно те, що ми дійшли до того моменту, коли розуміємо ці речі. Тому що інформаційні та культурні складові не менш важливі, ніж перемоги на фронті. Велика честь, що цю нагороду ми отримали від ветеранської спільноти. Велика честь, що це сталося саме в Маріуполі — справжньому українському сильному місті.

Довідково. Громадську заохочувальну відзнаку «Багряний Хрест» заснувала група ветеранів, волонтерів і громадських активістів з метою гідного та належного відзначення заслуг фізичних і юридичних осіб у справі розвитку ветеранської спільноти, боротьби за Україну та просуванні патріотичного порядку денного. Відзнака «Багряний Хрест» — це перший в історії України елемент «зворотного зв’язку» від об’єднань учасників бойових дій до українського суспільства.

Перелік номінацій та обрання переможців відбуватиметься з використанням офіційного сайту Відзнаки. 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook