ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Києві відкрили меморіальну дошку розвіднику Леоніду Добрянському

Прочитаєте за: 2 хв. 19 Жовтня 2021, 11:17

В Оболонському районі столиці на будинку, де жив військовий, відкрили пам’ятну дошку Леоніду Добрянському, командиру відділення взводу управління розвідувальної роти окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького.

На відкритті були дружина і дочка, представники влади, військові Оболонського районного у місті Києві ТЦК та СП, товариші, сусіди…

– Уночі 13 червня 2020 року під Троїцьким Луганської області позиції підрозділу, у якому служив прапорщик Добрянський, були атаковані й обстріляні із заборонених домовленостями мінометів. Під час бою Леонід загинув на місці від мінно-вибухової травми. Він не дожив до свого 46-річчя півтора місяця, і не дожив до весілля улюбленої дочки Наталії, яке не починали без нього, – повідомляє служба зв’язків з громадськістю бригади.

Леонід Добрянський родом із міста Ружин Житомирської області. Народився 31 липня 1974 року. У 1992-му служив строкову в ЗСУ, потім закінчив школу прапорщиків. До війни працював на авіазаводі ДП «Антонов».

Читайте також: Президент відзначив державними нагородами 31 військового, шістьох із них – посмертно

Чоловіку було 39 років, коли почалася перша хвиля мобілізації у 2014 році. І він, як колишній кадровий військовослужбовець, серед перших став на захист України, розуміючи, що його досвід необхідний як ніколи. Після того, як був демобілізований у 2015 році, не зміг залишатися вдома і продовжував служити за контрактом.

Читайте також: В останню путь провели прапорщика Леоніда Добрянського

Леонід Добрянський нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Читайте також: Вони загинули за Україну в червні: імена, обличчя й історії

Читайте нас у Facebook