ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Спостерігачі місії ОБСЄ відновили патрулювання зі своєї бази в Горлівці

Прочитаєте за: 2 хв. 19 Жовтня 2021, 10:07 2

Після тривалого блокування силами незаконних збройних формувань «ДНР» спостерігачів з ОБСЄ на передовій патрульній базі в Горлівці 18 жовтня 2021 року Місія відновила патрулювання.

Про це повідомляється у звіті СММ ОБСЄ.

Читайте також: Незаконні збройні формування взяли в заручники спостерігачів ОБСЄ в Горлівці

«О 15:40 18 жовтня команда Місії зауважила, що зафіксовані раніше навісний замок і ланцюг (Оперативний звіт СММ № 20/2021 від 17 жовтня 2021 року) прибрали з автомобільних воріт передової патрульної бази (ППБ) Місії в н. п. Горлівка (непідконтрольний урядові, 39 км на північний схід від Донецька) і що ці ворота були відчиненими», — йдеться в повідомленні.

Зранку перед будівлею ППБ спостерігачі бачили встановлений раніше намет, утім, не зафіксували людей і транспортних засобів поблизу. Команда СММ залишила ППБ Місії для здійснення патрулювання та повернулася о 16:03.

Читайте також: Утримання місії ОБСЄ в тимчасово окупованій Горлівці має ознаки міжнародного тероризму – Україна в ТКГ

Нагадаємо, що рішення Постійної ради ОБСЄ № 1117 передбачає гарантування безпечного та надійного доступу Місії по всій Україні. «Необмежений і безумовний доступ до всіх районів є критично важливим для забезпечення ефективного моніторингу та звітування про безпекову ситуацію, а також виконання інших передбачених мандатом завдань», — сказано в повідомленні.

Читайте також: У МЗС України закликали Росію припинити провокації проти спостерігачів ОБСЄ

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини