ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Секретар РНБО ознайомився з процесом модернізації БТР-60/70 та бронеавтомобілів сімейства «Козак»

Прочитаєте за: < 1 хв. 19 Жовтня 2021, 15:29

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов відвідав акціонерне товариство «Науково-виробниче об’єднання «Практика», яке виконує контракти для Збройних Сил України в рамках державного оборонного замовлення, інформує пресслужба РНБО України.

Олексій Данілов ознайомився з процесом модернізації БТР-60/70, а також з виробництвом бойових броньованих колісних машин «Козак-2», «Козак-2М1», «Козак-5». За словами генерального директора підприємства Олега Висоцького, бронеавтомобілі сімейства «Козак» сьогодні не мають конкурентів серед вітчизняних зразків, а у світі з ними «конкурують до 10 виробників».

За останній час у машинах «Козак» застосовано понад 40 новацій, необхідних для їхнього ефективного використання в сучасних бойових умовах. Зокрема особливу увагу приділяється протимінному та балістичному захисту, встановленню бойових модулів з дистанційним керуванням, підвищеній ергономічності тощо.

За словами Секретаря РНБО України, одним із пріоритетів реформування оборонно-промислового комплексу є стимулювання приватної підприємницької ініціативи у виконанні завдань розвитку вітчизняного ОПК, розбудова державно-приватного партнерства.

«Маємо забезпечувати приватні підприємства, які працюють на перемогу нашої країни у війні, достатнім обсягом замовлень», – зазначив він.

9
2
Стежте за нами в Instagram
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform rss.feed, Новини, Озброєння та техніка