ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Повний курс вакцинації отримали майже 85% військовослужбовців та працівників ЗСУ

Прочитаєте за: < 1 хв. 19 Жовтня 2021, 18:10

Про це на брифінгу у пресцентрі АрміяInform повідомив головний терапевт Збройних Сил України, кандидат медичних наук полковник медичної служби Віктор Дяченко.

— Вакцинація — це єдиний і наразі найефективніший спосіб зменшити зростання захворюваності на коронавірус. Вакцинальна кампанія проти COVID-19 у підрозділах ЗС України, зокрема і в районі проведення ООС, проходить успішно й на високому рівні. Першою дозою щепились уже понад 95 % військовослужбовців та працівників Збройних Сил України, а повний курс вакцинації отримали 84,5 %. Звичайно, є особи, у яких протипоказання до щеплення від COVID-19, а також є люди, які нещодавно перехворіли. На відміну від загальної ситуації з вакцинацією, показники щеплення у війську є дуже вдалими, — підкреслив полковник медичної служби Віктор Дяченко.

За його словами, вакцинація у ЗСУ дала позитивні результати й довела свою ефективність у запобіганні госпіталізації та смерті внаслідок захворювання.

— Кількість військовослужбовців та працівників ЗСУ, які мають важкий перебіг захворювання, у рази менша, як порівняти з осінню минулого та весною цього року. У тяжкій формі хворіють невакциновані особи, це реальні факти. Наразі в нас два військовослужбовці, які, до речі, нещеплені, перебувають у реанімації та отримують дихальну підтримку. Статистика свідчить, що вакциновані хворіють взагалі безсимптомно або в легкій формі, — відмітив головний терапевт Збройних Сил України.

7
2

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram