ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Велике будівництво»: на Рівненщині поліпшують умови лікування ветеранів

Прочитаєте за: 2 хв. 18 Жовтня 2021, 18:19

У Рівненському обласному госпіталі ветеранів війни — єдиному в Україні медичному закладі, де здійснюють лікування та реабілітацію наслідків нейротравм, зроблено черговий крок для підвищення комфорту пацієнтів.

Саме тут, у селищі Клевань, відкрили спеціальний перехід між лікувальним і фізіотерапевтичним корпусами загальною протяжністю майже сотня метрів. Ідея реалізації цього проєкту з’явилася торік, а сьогодні, завдяки програмі Президента України «Велике будівництво», новий перехід уже надає пацієнтам на візках змогу комфортно переміщатися між корпусами за будь-яких погодних умов. До цього люди з обмеженими фізичними можливостями були змушені долати шлях з палат до кімнат для процедур через подвір’я.

Наразі в центрі лікування та реабілітації наслідків нейротравм проходять лікування майже чотири десятки учасників бойових дій. А взагалі в медичному закладі перебуває понад півтори сотні ветеранів війни та представників родин загиблих на сході України.

Як зазначив голова Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Коваль, на будівництво об’єкта з держбюджету виділено більше ніж два десятки мільйонів гривень, ще 2,5 млн — з обласного. Все це робиться для того, щоб військові, учасники АТО/ООС, ветерани та всі українці, які потребують реабілітації, відчули максимальну підтримку, допомогу та турботливе ставлення до себе.

Читайте також: На Рівненщині поранених ветеранів війни частували святковим обідом

Третину ветеранів війни вдалося соціалізувати, а кожен десятий знову починає ходити

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform Новини