ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Утримання місії ОБСЄ в тимчасово окупованій Горлівці має ознаки міжнародного тероризму – Україна в ТКГ

Прочитаєте за: 2 хв. 18 Жовтня 2021, 14:11

Українська делегація у Тристоронній контактній групі заявлює, що утримання спостерігачів ОБСЄ озброєними людьми в тимчасово окупованій Горлівці має ознаки міжнародного тероризму та закликає міжнародне співтовариство надати оцінку відповідним діям російської сторони.

Про це йдеться у повідомленні української делегації для участі в ТКГ у Фейсбуці.

«Необмежений і безумовний доступ до всіх районів є критично важливим для забезпечення ефективного моніторингу та звітування про безпекову ситуацію, а також виконання інших передбачених мандатом завдань. Крім того, згідно з мандатом, місії доручено доповідати про будь-які обмеження свободи пересування СММ або інші обставини, що перешкоджають виконанню її мандата», – наголошують в українській делегація у ТКГ.

Утримання міжнародних спостерігачів озброєними особами має ознаки міжнародного тероризму, сказано в повідомленні.

Українська делегація закликає міжнародне співтовариство, насамперед керівництво держав-учасниць Нормандського формату, надати відповідну оцінку діям російської сторони.

Чтайте також:  Незаконні збройні формування взяли в заручники спостерігачів ОБСЄ у Горлівці

Українська делегація розглядає ці дії не лише як системний підрив повноважень місії, а, разом із непродовженням мандата місії ОБСЄ на російських прикордонних пунктах переходу «Донецьк» і «Гуково», як послідовну і свідому політику, спрямовану на витіснення ОБСЄ з окупованих територій, що є грубим підривом системи безпеки в Європі, відтепер ще – методами міжнародного тероризму.

Українська делегація в ТКГ перебуває в постійному контакті з постійним представництвом ОБСЄ у Відні і СММ ОБСЄ.

«Ми ще раз підкреслюємо, що діяльність СММ ОБСЄ ми розглядаємо як основу неупередженого моніторингу ситуації в районі збройного конфлікту на сході України і віддаємо належне місії як силі, що сприяє діалогу між його сторонами, – Україною і РФ», – підкреслюють в українській делегації в ТКГ.

Читайте нас у Facebook
Мітки: