ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Житомирі учасники бойових дій безоплатно опановуватимуть IT-технології

Прочитаєте за: 2 хв. 18 Жовтня 2021, 20:05 2

Нові знання, які допоможуть розвиватися професійно, працевлаштуватися чи розпочати власну справу, ветерани здобуватимуть на базі Поліського національного університету. Для цього там створили сучасну школу автоматизації з новітнім обладнанням.

За словами організаторів, освітній курс триватиме близько чотирьох місяців. Усе залежить від початкового рівня знань студентів в ІТ-сфері та володінні комп’ютером. Курси безоплатні. Вони є спільним проєктом Житомирської міської ради, польського товариства «ЕНКОН» Україна та ГО «Федерація робототехніки та штучного інтелекту України».

Як зазначила директорка центру соціальних служб Житомирської міської ради Ольга Юрченко, цей навчальний курс є експериментальним. Його удосконалюватимуть та продовжать, аби наші захисники та внутрішньо переміщені особи мали змогу отримувати якісні та перспективні профорієнтаційні послуги.

— За останні два роки центр соціальних служб співпрацював і з іншими навчальними закладами, наприклад, з Житомирською політехнікою, з Хмельницьким державним університетом. Освітні та профорієнтаційні послуги отримали понад 100 учасників АТО/ООС. Дехто започаткував власну справу, дехто змінив професію, яку мав до війни. Сподіваюся, що і цей проєкт матиме гарний результат, — зазначила Ольга Юрченко.

Старт освітньому курсу дав підписаний раніше меморандум про співпрацю з професійної реадаптації внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО/ООС та членів сімей загиблих на безоплатній основі.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини