ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Південній Європі винищувачі країн-учасниць НАТО проведуть навчання під кодовою назвою Steadfast Noon

Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Жовтня 2021, 14:39

Сьогодні, 18 жовтня, розпочалися щорічні навчання НАТО зі стримування. Десятки літаків з усього Альянсу відпрацюють дії із захисту європейських союзників НАТО. Навчання під назвою Steadfast Noon тривають над Південною Європою, в них беруть участь літаки та персонал з 14 країн НАТО.

Про це повідомляє пресслужба НАТО.

Щороку навчання проводяться в різних країнах НАТО і включають в себе тренувальні польоти винищувачів за підтримки літаків спостереження і дозаправки. Під час польотів бойова зброя не використовуватиметься. Мета навчань полягає в забезпеченні надійності, безпеки і ефективності ядерного стримування НАТО.

На саміті країн НАТО у червні глави держав і урядів країн-учасниць заявили, що «основною метою ядерного потенціалу НАТО є збереження миру, запобігання примусу та стримування збройної агресії». Вони також підкреслили, що «з огляду на обстановку, яка погіршується у сфері безпеки у Європі, надійний і єдиний ядерний Альянс є необхідною умовою».

«НАТО володіє великим досвідом у області роззброєння і нерозповсюдження ядерної зброї. Після закінчення холодної війни Альянс різко скоротив кількість ядерної зброї, розміщеної в Європі, і зменшив залежність від ядерної зброї у стратегії НАТО», − підкреслили глави держав і урядів країн-учасниць НАТО.

Підготував Олександр Васильченко

Стежте за нами в Instagram
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform rss.feed, Армії світу