ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Побачила світ книга про інформаційну безпеку держави у воєнній сфері

Прочитаєте за: 2 хв. 18 Жовтня 2021, 12:06

В Україні цього року видано монографію начальника Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова генерал-майора Олександра Левченка «Система забезпечення інформаційної безпеки держави у воєнній сфері: основи побудови та функціонування».

Положення монографії можуть бути використані під час вироблення рішень щодо зміцнення інформаційної безпеки та протидії ворожим інформаційним загрозам. Книга розроблена на основі особистого досвіду автора у практичній роботі за напрямком виявлення й аналізу інформаційних загроз державі.

«Зараз ми перебуваємо в умовах реальної інформаційної війни з Росією. А, отже, і діяти треба за всіма законами війни: скоординовано, швидко, масовано, жорстко. Не на протидію, а на випередження, Не обороняючись, а наступаючи. Тільки так можна досягнути інформаційної переваги над противником!» – зауважив у передмові до книги Олександр Левченко.

Олександр Левченко

В анотації до монографії зазначається, що у гібридній війні проти України Росія здійснює надпотужний деструктивний інформаційний вплив на всі сфери функціонування нашої країни, створюючи реальні інформаційні загрози і завдаючи відчутних збитків державі та суспільству. Особливо небезпечними інформаційні загрози є для воєнної безпеки України. Надійний захист від цих загроз можливий лише за умови наявності дієвої системи забезпечення інформаційної безпеки.

Книга рекомендована для використання у структурах, що фахово займаються питаннями забезпечення інформаційної безпеки держави, зокрема у воєнній сфері, а також у навчальних закладах і наукових установах суб’єктів сектора безпеки і оборони.

Читайте також: Курсанти Житомирського військового інституту показали високий рівень у використання і протидії БПЛА

Фото – FB-сторінка Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова

Підготував Євген Проворний

Стежте за нами в Instagram
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform rss.feed, Армія і суспільство