ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Наші піхотинці та американські вояки «стінка на стінку» в шахи грали

Прочитаєте за: 2 хв. 18 Жовтня 2021, 13:01

У Львові відбувся IV кубок України-2021 з шахів та шашок серед учасників бойових дій. Особливістю цьогорічного кубку була участь військовослужбовців окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха та товариська зустріч діючих військовослужбовців США та України з шахів.

За усталеною традицію учасники під час відкриття змагань висаджують дерева. Серед постійних учасників кубку капітан Віталій Ілик, пресофіцер Міжнародного центру миротворчості та безпеки (МЦМБ).

− Грати справді важко, тому що серед учасників є справжні майстри. Спорт для армії – це дуже потужний драйвер. Я тут прогресую, я тут тренуюся. Крім того, через спорт займаюся народною дипломатією. Ми запросили до участі чотирьох військовослужбовців США, які показали досить високий рівень. Вони зіграли «стінка на стінку» з військовослужбовцями бригада імені князя Володимира Мономаха. Перемога була на нашу користь і командний кубок вручили бригаді, − ділиться враженнями Віталій Ілик.

Військовослужбовці окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха вперше взяли участь у IV кубку України-2021 з шахів та шашок серед учасників бойових дій. Грали за системами бліц та рапід. В активі представників окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха – «срібло» та дві «бронзи» з шашок.

Кубок був заснований у 2018 році на День захисників ті захисниць України. Змагання організувала ГО та БФ «Розвиток Громади» спільно з Федерацією шашок Львівщини, Львівською міською федерацією шахів та НУ «Львівська політехніка». Федерація шахів України внесла цей кубок у щорічний перелік змагань, який відбувається щороку.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform rss.feed, Спорт