ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У рамках програми DEEP науково-педагогічні працівники Інституту ВМС підвищують кваліфікацію

Прочитаєте за: 2 хв. 17 Жовтня 2021, 16:44 2

В Інституті Військово-Морських Сил відбувся перший етап освітньої програми підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників під егідою Комісії Україна – НАТО у рамках програми DEEP (Defence Education Enhancement Program – DEEP). Про це повідомляється на офіційній сторінці Інституту ВМС.

Мета програми підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників – удосконалення рівня фахової підготовки науково-педагогічних працівників і методики викладання дисциплін, у межах викладацької діяльності вдосконалення раніше набутих та набуття нових компетентностей науково-педагогічними працівниками. Крім того, підвищення здатності викладачів розробляти та проводити навчання на основі найкращих освітніх практик та демократичних цінностей задля розвитку критичного мислення здобувачів та інше.

Протягом тижня проходили лекції-семінари для науково-педагогічних працівників – офіцерів та працівників ЗС України Інституту ВМС. Ці заняття проводили співголова групи підвищення кваліфікації робочої групи з розвитку освіти Консорціуму «Партнерство заради миру», кандидат філологічних наук, працівник Національної академії Національної гвардії України Ірина Лисичкіна та викладач-експерт групи підвищення кваліфікації, кандидат психологічних наук, викладач кафедри морально-психологічного забезпечення діяльності військ Інституту морально-психологічного забезпечення Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Тарас Мацевко.

У рамках занять, які проводилися за стандартами НАТО, визначались найкращі практики та методи навчання, які є цінними та корисними для Інституту ВМС. Крім того, проаналізовано перспективні проблеми впровадження методів активного навчання у військово-морському закладі.

За результатами  проходження навчального курсу усі слухачі отримали відповідні сертифікати.

2
1
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини