ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Краматорську після дворічної перерви знову прозвучали «Пісні, народжені в АТО»

Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Жовтня 2021, 11:26

Після майже дворічної перерви, у зв’язку з карантинними обмеженнями, на українській сцені знову зазвучали «Пісні, народжені в АТО». Вісім військових виконавців та музичних гуртів дали концерт у Міському центрі культури та дозвілля імені Леоніда Бикова у Краматорську.

− Вперше «Пісні, народжені в АТО» прозвучали на великій сцені ще у 2016 році у Дніпрі, − повідомив представник ГО «Союз ветеранів АТО Донбасу» Роман Балабойко. – У Краматорську ми проводили такий концерт у 2019-му, проте потім, у зв’язку із епідемією COVID, не організовували концерти. А вже сьогодні на сцені центру культури знову лунають пісні військових виконавців.

У концерті взяли участь співаки – учасники антитерористичної операції з різних куточків України. Серед них: Ярослав Давидович, Антон Кадченко, гурт «Мрії Марії» та інші.

Військові виконавці відзначають, що завжди раді бачити вдячних слухачів та найбільше  − своїх бойових побратимів.

− Я сам пишу пісні, роблю аранжування та, власне, і виконую їх, − сказав учасник концерту десантник Антон Кадченко. – Співаю та пишу пісні, коли є настрій та вільний час. Найбільше ж пісень, звичайно, про війну, загиблих побратимів, патріотизм та коханих дівчат і жінок.

Також біля центру культури та дозвілля  військові варили козацький куліш та пригощали ним учасників та відвідувачів концерту.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook