Стабілізація та повільне відновлення 2024 рік — третій рік широкомасштабної війни — минув під знаком стабілізації української економіки. Після падіння…
На засіданні Київської міської ради було затверджено міську цільову програму «Турбота. Назустріч киянам» на 2022−2024 роки. На її реалізацію з бюджету міста закладено понад 11 мільярдів гривень.
Нагадаємо, що метою Програми є підвищення системи надання соціальної допомоги в місті Києві шляхом здійснення конкретних комплексних заходів, спрямованих на надання адресної підтримки малозахищеним верствам населення, а також вразливим категоріям населення. Одним із пріоритетних напрямків соціального захисту міста є соціальна підтримка киян-учасників АТО/ООС, членів сімей загиблих (померлих) учасників бойових дій, киян − постраждалих учасників Революції Гідності, членів сімей киян – Героїв Небесної Сотні.
Отже, який фінансовий ресурс буде закладено в бюджеті Києва у межах програми «Турбота. Назустріч киянам» протягом 2022−2024 років на такий вид додаткової соціальної пільги як матеріальна допомога, яку, до речі, мають отримати й кияни-учасники бойових дій та інші пільгові категорії.
Обсяг фінансування на виплату одноразової адресної соціальної матеріальної допомоги з нагоди відзначення державних свят та визначних дат усім категоріям громадян, які підпадають під дію Програми, становитиме близько 791,6 млн грн на 2022−2024 роки або ж понад 250-270 млн грн щороку.
Також заплановано виділити кошти в розмірі 717,5 млн грн або ж від 228,8 до 249,3 млн грн щорічно на виплату:
– щорічної матеріальної допомоги киянам − учасникам АТО/ООС, членам сімей учасників бойових дій, загиблих (померлих) внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, зазнаних під час участі в АТО/ООС, та киян − учасників АТО/ООС, які перебувають в полоні або зникли безвісти, членам сімей киян − Героїв Небесної Сотні та киянам − постраждалим учасникам Революції Гідності;
– щомісячної адресної матеріальної допомоги непрацездатним батькам; дружинам (чоловікам) та повнолітнім дітям, які мають статус особи з інвалідністю I, II, III групи; малолітнім та неповнолітнім дітям, пасинкам, падчеркам учасників АТО, загиблих (померлих) внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, зазнаних під час участі в АТО/ООС, та киян − учасників АТО/ООС, які перебувають в полоні або зникли безвісти;
– щомісячної адресної матеріальної допомоги непрацездатним батькам, дружинам (чоловікам), неодруженим повнолітнім дітям, визначеними інвалідами з дитинства І та ІІ груп або інвалідами І групи, неповнолітнім дітям, пасинкам, падчеркам киян − Героїв Небесної Сотні;
– щомісячної адресної матеріальної допомоги киянам − учасникам АТО/ООС, членам їхніх сімей, членам сімей учасників бойових дій, загиблих (померлих) внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, зазнаних під час участі в АТО/ООС, та киян − учасників бойових дій, які перебувають в полоні або зникли безвісти, членам сімей киян − Героїв Небесної Сотні та киянам − постраждалим учасникам Революції Гідності, а також деяким учасникам війни з числа киян − учасників АТО/ООС для покриття витрат на оплату ними житлово-комунальних послуг.
У разі потрапляння у складні життєві обставини, а також малозабезпеченим верствам населення, місто Київ забезпечуватиме надання одноразової матеріальної допомоги. Обсяги фінансування заплановано на рівні 343,4 млн грн або від 111,2 до 117,7 млн грн щорічно.
Станом на 1 січня 2021 року в Реєстрі киян-учасників бойових дій, членів та членів сімей загиблих (померлих) киян, які брали участь в АТО/ООС, на обліку перебуває 30855 осіб, чисельність яких постійно зростає. За інформацією управлінь соціального захисту населення районних у місті Києві державних адміністрацій, зареєстровано 399 загиблих (померлих) киян – учасників АТО/ООС, 34 членів сімей киян − Героїв Небесної Сотні та 321 особа киян − постраждалих учасників Революції Гідності.
@armyinformcomua
На фоні нових ракетних ударів рф по Києву, Запоріжжю та Харківщині Президент України Володимир Зеленський підкреслив, що балістику росіян необхідно знищувати ще на території країни-агресора.
Російські війська використовують своїх поранених солдатів для виявлення вогневих точок українських захисників.
На Дніпропетровщині викрили компанію, яка допомагала росіянам будувати лабораторії, в яких вони розробляють ядерну зброю.
Невідомі диверсанти продовжують підривну діяльність на території країни-агресора.
У суботу, 18 січня, Міністр оборони України Рустем Умєров провів переговори з главами МЗС та представниками Албанії, Боснії і Герцеговини, Молдови, Північної Македонії, Румунії, Словенії, Туреччини, Хорватії та Чорногорії.
Російські війська продовжують застосовувати проти українських захисників спеціальні боєприпаси, споряджені отруйними речовинами.
від 21000 до 23000 грн
Харків
Метрологічний центр військових еталонів ЗСУ
від 21000 до 121000 грн
Вся Україна
1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ
від 20100 до 120000 грн
Київ
Розвідувальний батальйон 5 Окремої Штурмової Київської бригади
Стабілізація та повільне відновлення 2024 рік — третій рік широкомасштабної війни — минув під знаком стабілізації української економіки. Після падіння…