ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На яку матеріальну допомогу слід очікувати ветеранам столиці найближчими роками

Прочитаєте за: 3 хв. 17 Жовтня 2021, 13:08

На засіданні Київської міської ради було затверджено міську цільову програму «Турбота. Назустріч киянам» на 2022−2024 роки. На її реалізацію з бюджету міста закладено понад 11 мільярдів гривень.

Нагадаємо, що метою Програми є підвищення системи надання соціальної допомоги в місті Києві шляхом здійснення конкретних комплексних заходів, спрямованих на надання адресної підтримки малозахищеним верствам населення, а також вразливим категоріям населення. Одним із пріоритетних напрямків соціального захисту міста є соціальна підтримка киян-учасників АТО/ООС, членів сімей загиблих (померлих) учасників бойових дій, киян − постраждалих учасників Революції Гідності, членів сімей киян – Героїв Небесної Сотні.

Отже, який фінансовий ресурс буде закладено в бюджеті Києва у межах програми «Турбота. Назустріч киянам» протягом 2022−2024 років на такий вид додаткової соціальної пільги як матеріальна допомога, яку, до речі, мають отримати й кияни-учасники бойових дій та інші пільгові категорії.

Обсяг фінансування на виплату одноразової адресної соціальної матеріальної допомоги з нагоди відзначення державних свят та визначних дат усім категоріям громадян, які підпадають під дію Програми, становитиме близько 791,6 млн грн на 2022−2024 роки або ж понад 250-270 млн грн щороку.

Також заплановано виділити кошти в розмірі 717,5 млн грн або ж від 228,8 до 249,3 млн грн щорічно на виплату:

– щорічної матеріальної допомоги киянам − учасникам АТО/ООС, членам сімей учасників бойових дій, загиблих (померлих) внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, зазнаних під час участі в АТО/ООС, та киян − учасників АТО/ООС, які перебувають в полоні або зникли безвісти, членам сімей киян − Героїв Небесної Сотні та киянам − постраждалим учасникам Революції Гідності;

– щомісячної адресної матеріальної допомоги непрацездатним батькам; дружинам (чоловікам) та повнолітнім дітям, які мають статус особи з інвалідністю I, II, III групи; малолітнім та неповнолітнім дітям, пасинкам, падчеркам учасників АТО, загиблих (померлих) внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, зазнаних під час участі в АТО/ООС, та киян − учасників АТО/ООС, які перебувають в полоні або зникли безвісти;

– щомісячної адресної матеріальної допомоги непрацездатним батькам, дружинам (чоловікам), неодруженим повнолітнім дітям, визначеними інвалідами з дитинства І та ІІ груп або інвалідами І групи, неповнолітнім дітям, пасинкам, падчеркам киян − Героїв Небесної Сотні;

– щомісячної адресної матеріальної допомоги киянам − учасникам АТО/ООС, членам їхніх сімей, членам сімей учасників бойових дій, загиблих (померлих) внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, зазнаних під час участі в АТО/ООС, та киян − учасників бойових дій, які перебувають в полоні або зникли безвісти, членам сімей киян − Героїв Небесної Сотні та киянам − постраждалим учасникам Революції Гідності, а також деяким учасникам війни з числа киян − учасників АТО/ООС для покриття витрат на оплату ними житлово-комунальних послуг.

У разі потрапляння у складні життєві обставини, а також малозабезпеченим верствам населення, місто Київ забезпечуватиме надання одноразової матеріальної допомоги. Обсяги фінансування заплановано на рівні 343,4 млн грн або від 111,2 до 117,7 млн грн щорічно.

Станом на 1 січня 2021 року в Реєстрі киян-учасників бойових дій, членів та членів сімей загиблих (померлих) киян, які брали участь в АТО/ООС, на обліку перебуває 30855 осіб, чисельність яких постійно зростає. За інформацією управлінь соціального захисту населення районних у місті Києві державних адміністрацій, зареєстровано 399 загиблих (померлих) киян – учасників АТО/ООС, 34 членів сімей киян − Героїв Небесної Сотні та 321 особа киян − постраждалих учасників Революції Гідності.

11

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram