ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Приємно, що в залі − військові, з якими зустрічалися на фронтових дорогах  − Оксана Білозір

Прочитаєте за: 3 хв. 16 Жовтня 2021, 16:32

У Командуванні Сил логістики відбулася творча зустріч із народною артисткою України Оксаною Білозір. Лунали відомі українські пісні, велися щирі розмови і… танці просто поміж глядацьких рядів.

− Уже не одне століття українці борються за те, щоб мати свою власну незалежну державу, своє родинне вогнище, свою церкву, свою мову, бути самодостатньою і рівною серед рівних. І ми з вами те покоління, яке стало вершниками долі, щоб завершити нашу багатовічну війну за своє право бути вільними і незалежними, і ви, безпосередньо, до цього причетні, – вітальними словами розпочала творчу зустріч Оксана Володимирівна.

Та зазначила, що особливо для неї приємно бачити серед глядачів тих, з ким її зводили фронтові дороги. Адже з самого початку війни Оксана Білозір відвідувала район проведення АТО/ООС для обміну та розшуку полонених та підтримки наших захисників.

− Я їздила і їжджу на передову в район ведення бойових дій не з концертами, а на творчі зустрічі. Тому що під час моїх виступів веду діалоги з військовими, багато розповідаю про нашу роботу і життя в мирній частині України, слухаю розповіді воїнів. Таким чином також працюю і як психолог, який допомагає психологічно розвантажитися нашим захисникам.  Адже подивитися, в яких умовах довгий час перебувають наші військові. Навіть на концерт заходять у чорні обдерті стіни,  в обстріляні корпуси… Який може бути настрій? Зрозуміло, що моє завдання – підняти їм настрій, розвантажити морально та додати нашим військовим впевненості й віри у те, що все що вони роблять,  − дуже важливо і значимо для всієї України. І дуже приємно, коли серед глядачів нині − ті командири бригад та офіцери, з якими нас зводили фронтові дороги. Це – справжні бойові командири, військовослужбовці, які насправді брали участь у захисті України, свого часу були здатні приймати бій, брати відповідальність за життя людей під час виконання бойових завдань. Я тішуся, що саме вони нині поповнили командні штаби, адже їхній величезний досвід – той, який змінює світогляд, який наближує нашу перемогу, – сказала народна артистка України.

Під час творчої зустрічі зі сцени прозвучали найкращі пісні з репертуару Оксани Білозір, які не одне десятиліття з нею разом співає вся Україна. Народна артистка радо поспілкувалася із присутніми на різні теми, пригадала свої перебування в районі ведення бойових дій, підтримала та  подякувала усім, хто служить на благо нашої перемоги.  Та привітала зі святами.

− Хай Господня Божа рука буде над кожним із наших захисників. Нехай Покрова Богородиці, яка світиться над нашою землею, бо ми відчуваємо щодня присутність Господню у своєму житті, особливо у цей важкий час випробування, покриє кожного, хто нині перебуває в ООС, хто нині знаходиться в окопі, хто тримає зброю у своїх руках. Нехай Божа сила застерігає, оберігає і благословляє нас на творення нашого з вами світлого майбутнього, – сказала Оксана Білозір.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform MilitaryArt, rss.feed, Армія і суспільство, Новини