ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Мінували, підривали та відбивали напад підводних диверсантів – таким був польовий вихід курсантів Інституту ВМС

Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Жовтня 2021, 18:59

Перший день польового виходу для курсантів запам’ятався великою кількістю підривів. На початку викладачі кафедри озброєння Інституту ВМС практично демонстрували основні типи вибухових речовин, обладнання, яке використовується у мінній та протимінній справі, а також послідовність дій до підриву різними способами.

Курсанти діяли як індивідуально, так і у складі підривних груп. Для здійснення підриву використовували 3 основні способи: – електричний, вогневий та детонуючий.

Наступного дня хлопці швидко готували вибухівку, нарізали необхідну кількість бікфордового шнура, встановлювали у визначеному місці заряди. Далі відхід на безпечну відстань і підрив.  Безумовно, велику увагу приділили і вогневій підготовці. Майбутні офіцери вдосконалили практичні навички стрільби з АК-47 у різних положеннях, виконали вогневі вправи двійками та метали бойові гранати.

Одночасно з настанням сутінок розпочалися навчання з підводної протидиверсійної оборони на незахищеному рейді, під час якого визначені розрахунки виконали практичне гранатометання по плаваючих цілях умовного противника.

Фінальним акордом стало навчання, під час якого курсанти розділилися на дві групи. Перша група  мінувала визначену ділянку та ховалася на панівній висоті, інша група на визначеній відстані здійснювала їхнє прикриття у разі відходу першої групи після невдало проведеної засідки на умовного ворога.

Після завершення польового виходу майбутні офіцери відбули до інституту ВМС та розпочали підготовку до державних іспитів.

Відео: Телерадіостудія МО України Бриз

Читайте нас в Telegram