ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Міністр оборони США у Києві зустрінеться з Президентом України та Міністром оборони

Прочитаєте за: 2 хв. 16 Жовтня 2021, 9:11

Під час свого візиту до країн Європи, який відбудеться наступного тижня, Міністр оборони США Ллойд Остін у Києві проведе зустрічі з вищим політичним та військовим керівництвом України. Про це йдеться в офіційному повідомленні, яке оприлюднило оборонне відомство США.

«В Україні глава Пентагона зустрінеться з Президентом Володимиром Зеленським і Міністром оборони Андрієм Тараном «щоб запевнити в нашій незмінній підтримці суверенітету і територіальної цілісності України», – зазначили в американському військовому відомстві.

При цьому підкреслюється, що США непохитно підтримують своїх європейських союзників та партнерів на тлі дестабілізаційних дій РФ у Чорноморському регіоні.

«Візит послужить також можливістю обговорити прогрес України в реалізації реформ оборонної промисловості, необхідних для руху вперед її євроатлантичних прагнень, а також для регіональної співпраці між чорноморськими союзниками і партнерами», – наголошується в офіційному повідомленні.

Повідомляється, що «Ллойд Остін скористається можливістю в різні моменти своєї поїздки, щоб відвідати військовослужбовців Міністерства оборони США, щоб дізнатися про їхні обов’язки в регіоні й подякувати їм і їхнім сім’ям за їхній внесок у місію Міністерства оборони і захист нації».

Зазначається також, що Ллойд Остін під час свого європейського турне в Румунії зустрінеться з президентом Клаусом Йоханнісом і  Міністром оборони Миколу Чьюке. Також він проведе зустрічі з прем’єром Грузії Іраклієм Гарібашвілі та Міністром оборони Джуаншер Бурчуладзе.

Далі він відправиться на зустріч Міністрів оборонних відомств країн НАТО в Брюссель.

«У Бельгії держсекретар Остін візьме участь у своїй першій особистій зустрічі міністрів оборони НАТО, де він зустрінеться зі своїми колегами і генеральним секретарем Єнсом Столтенбергом. Ллойд Остін зосередиться на просуванні військової адаптації НАТО і забезпеченні готовності Альянсу викликам майбутнього. Він зміцнить прихильність Сполучених Штатів НАТО і підкреслить її роль як основи трансатлантичної безпеки», – йдеться у повідомленні.

Підготував Назар Волошин

Читайте нас в Telegram
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform rss.feed, Новини, Новини світу та України