ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Для удосконалення взаємодії з виконавцями оборонних закупівель у Міноборони створено Департамент державного гарантування якості – Олександр Носов

Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Жовтня 2021, 11:15

Відповідно до Закону «Про оборонні закупівлі» в Міністерстві оборони України створено Департамент державного гарантування якості, формування якого буде закінчено до кінця поточного року. Також у рамках перетворень до кінця 2021 року такого поняття як управління військових представництв не буде. Про це заявив заступник Міністра оборони України Олександр Носов. Про це йдеться на сайті Міноборони.

– Замовник не має права втручатися в господарську діяльність виконавця оборонних закупівель, інакше замовник порушує законодавство, зокрема й Конституцію України. Роль Міністерства оборони – укладати угоди і домовлятися, – зазначив Олександр Носов.

За словами заступника Міністра оборони України, нині на підприємствах-виконавцях працюють так звані представники замовника – військова прийомка.

– Ми змінюємо підхід до їхньої роботи. Анонсую, що до кінця цього року такого поняття як управління військових представництв у нас не буде. Таке рішення за моїм поданням ухвалив Міністр оборони. Створено Департамент державного гарантування якості, що діятиме відповідно до вимог Закону України «Про оборонні закупівлі», – зазначив заступник Міністра оборони України Олександр Носов.

Читайте нас в Telegram