ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Українсько-британські навчання Warrior Watcher – 2021 успішно завершено

Прочитаєте за: 2 хв. 15 Жовтня 2021, 17:37

У Василькові Київської області на базі Об’єднаного центру та бригади тактичної авіації Повітряних Сил ЗСУ  успішно завершено українсько-британські навчання Warrior Watcher-2021.

Про це інформує служба зв’язків з громадськістю повітрярого командування «Центр».

У складі робочих груп (синдикатів) учасники навчань розробили плани організації охорони та оборони аеродрому. Крім того, було спільно розглянуто етапи планування та процеси управління ризиками у зазначеній сфері відповідно до стандартів НАТО.

У День високоповажних гостей делегація Збройних сил Великої Британії ознайомилась з ходом здійснення підготовки військовослужбовців ЗС України британськими інструкторами, а також відбулась робоча зустріч британської делегації на чолі з віцемаршалом авіації Ian Duguid командиром 11-ї групи Королівських Військово-Повітряних сил Великої Британії з робочою групою Повітряних Сил Збройних Сил України на чолі з заступником командувача підготовки Командування ПС ЗС України генерал-майором Андрієм Алімпієвим. Під час зустрічі сторони обговорили питання з посилення співпраці і підготовки українських військових в рамках тренувальної місії ORBITAL та планування проведення спільних навчань між Повітряними силами обох країн.

Під час церемонії закриття учасники від української сторони отримали сертифікати про успішне завершення навчання та обмінялись пам’ятними сувенірами.

Українсько-британські навчання Warrior Watcher-2021 уже третій рік поспіль проходять в Україні та є важливим заходом підготовки міжнародного характеру, який спрямований на поглиблення знань і набуття практичних навичок особового складу Збройних Сил України щодо оцінювання ризиків та планування захисту аеродромів і критичних об’єктів інфраструктури за процедурами та стандартами держав – членів НАТО.

Читайте нас в Telegram
Мітки:
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform rss.feed, Міжнародне співробітництво, Навчання та тренування, Новини