ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Черкасах дітям загиблих учасників бойових дій виплачуватимуть по 6500 гривень до Дня знань

Прочитаєте за: < 1 хв. 15 Жовтня 2021, 12:36

У Черкасах родинам школярів, у яких один із батьків загинув під час бойових дій на сході України, надаватимуть збільшену фінансову допомогу з бюджету громади. Про це кореспонденту АрміяInform повідомили у департаменті соціальної політики Черкаської міської ради.

Пропозицію надавати щорічну матеріальну допомогу в розмірі 6,5 тисячі гривень з нагоди Дня знань сім’ям загиблих/померлих учасників АТО/ООС, у яких виховуються діти шкільного віку, для підготовки до навчального року ухвалив виконавчий комітет у рамках розгляду питання «Про затвердження Комплексної програми соціальної підтримки захисників державного суверенітету та незалежності України і членів їх сімей – жителів м. Черкаси на 2022-2024 роки». Як зазначили у департаменті, загалом у Черкасах  проживає 25 таких дітей.

Окрім цього, також планується вдвічі збільшити розмір щомісячної стипендії членам родин загиблих/померлих учасників АТО/ООС – з 2 до 4 тисяч гривень.

– Цю пропозицію департамент соціальної політики виніс на розгляд членів виконавчого комітету, враховуючи звернення керівника Черкаської філії Всеукраїнської громадської організації «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» Олени Ложешнікової до міського голови та постійної комісії з питань гуманітарної та соціальної політики. Виконавчий комітет її підтримав, оскільки допомога воїнам АТО та членам їхніх сімей була і залишається одним із пріоритетів міської влади, – наголосив директор департаменту соціальної політики Евгений Данченко.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook