ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ініціатива «Допомога Схід»: до Маріуполя доставили гуманітарний вантаж із медичним обладнанням

Прочитаєте за: 2 хв. 15 Жовтня 2021, 13:34

У рамках міжнародної стратегічної ініціативи «Допомога Схід» до Маріупольського військового госпіталю доставили гуманітарний вантаж медичного призначення.

Медичний заклад, який близько року тому розпочав функціонування на постійній основі, отримав сучасні медикалізовані електричні ліжка, спеціалізовані матраци, меблі та інше медичне обладнання.

– Одним із головних напрямків нашої стратегічної ініціативи є цільова допомога військово-медичним закладам, які знаходяться на території Донецької та Луганської областей, а також забезпечення їх усім необхідним, – наголосив засновник ініціативи, командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Також він зазначив, що ця допомога стала можливою завдяки французьким партнерам, а саме – Асоціації «Медична та благодійна допомога Франція-Україна», на чолі з віцепрезидентом Діаною Дольс.

– Саме завдяки цій спільній взаємодії військові медики надають якіснішу та ефективнішу допомогу як українським військовослужбовцям, так і цивільному населенню. Сподіваюся, що нашими добрими вчинками ми повертаємо їм усім відчуття комфорту та підтримки, – зауважив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Доставку вантажу до Маріуполя було здійснено за підтримки ТОВ «Санагро Украïна» в особі директора Олександра Скрипки.

Нагадаємо, що міжнародна стратегічна гуманітарна ініціатива «Допомога Схід» започаткована за ініціативи та сприяння генерал-лейтенанта Сергія Наєва у 2018 році. Це багатопрофільна та різнопланова програма цілеспрямованих дій щодо надання цільової допомоги медичним закладам та мирному населенню Донецької та Луганської областей, а також інших регіонів України. Керівник-координатор проєкту в Україні – офіцер Командування об’єднаних сил ЗСУ Борис Кутовий.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram