ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Львові 217 ліцеїстів-крутян проголосили урочисту обіцянку

Прочитаєте за: 2 хв. 14 Жовтня 2021, 17:16 5

У Львові відбувся ритуал складання урочистої клятви першокурсниками Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут. 217 вихованців 2021 року вступу присягнули перед Богом і Україною на вірність і відданість ідеалам честі та звитяги. Додамо, що це перший набір ліцеїстів, які вступали після 7-го класу середньої школи.

— Урочиста клятва ліцеїста — акція глибокого ідеологічного та духовно-морального змісту, яка підкреслює шляхетність вибору юнаків служити ідеалам захисту України, — коментує урочистий для всього колективу момент очільник військового ліцею полковник Юрій Гусар. — Захід відбувся в День захисників і захисниць України, що вкрай символічно. До того ж першокурсники мають бачити, що поряд з ними у строю стоять колеги з військових ліцеїв Литви та Грузії. І це мотивує, адже наша справа боротьби за незалежність і демократію — спільна.

Урочистості відвідали представники духовенства, керівники обласної та районної адміністрацій. А також представники активної громадськості.

Уперше на подібний захід завітали представники військово-орієнтованих навчальних закладів іноземних держав: Військового ліцею кадетів імені генерала Повіласа Плехавічуса у Каунасі (Литва) та Військового кадетського ліцею імені генерала Георгія Квінітадзе у місті Кутаїсі (Грузія).

Читайте також : https://armyinform.com.ua/2021/10/u-lvovi-vijskovyj-liczej-imeni-geroyiv-krut-uklav-ugodu-pro-spivpraczyu-z-vijskovym-kadetskym-liczeyem-z-gruziyi/

Фото та відео автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram