ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Першокурсники «Кадетського корпусу» склали урочисту клятву

Прочитаєте за: 2 хв. 14 Жовтня 2021, 12:24

«У Харкові 263 юнаків та дівчат, які цього літа вступили до  Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус», урочисто склали Клятву кадета.

— Усіх новачків зараховано до 7–11 класів, і протягом першого місяця вони добре адаптувалися до військового ритму життя, — розповів очільник навчального закладу генерал-майор Олексій Середа.  — Серед переможців вступної кампанії 2021-го є 53 дівчини, які вже довели, що нарівні із хлопцями готові продовжувати і примножувати традиції українського війська.

Церемонію складання Клятви кадета проведено із дотриманням усіх канонів подібних заходів та з духовного благословення отця Олексія, настоятеля храму Іоанна-воїна Православної церкви України.

У кульмінаційний момент під Державним Прапором України та прапором Кадетського корпусу кадети-новачки прочитали урочисті слова клятви, після чого відбулося нагородження найкращих офіцерів і вихованців  навчального закладу.

Після завершення посвяти теплі слова вітання кадетам та кадеткам висловили почесні гості з числа посадовців Харківської обласної державної адміністрації, міської ради, представників духовенства, військовослужбовців Збройних Сил України та ветеранів АТО/ООС.

Довідка. Державна гімназія-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» створена у 2013 році. Це державний загальноосвітній навчальний заклад II–III ступенів інтернатного типу з військово-професійною спрямованістю навчання та виховання.

Читайте також за темою:

Харківські кадети готові до нового навчального року

фото Олексія Магіліна

9
1

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform rss.feed, Актуально, Новини