ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Бригада імені Лицарів Зимового походу повернулась додому. Її зустріли численні друзі

Новини
14 Жовтня 2021, 16:24
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

З нагоди повернення після успішного виконання бойових завдань у районі проведення операції Об’єднаних сил до пункту постійної дислокації на Одещині колектив окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового походу запросив до себе в гості всіх друзів з’єднання — родини військовослужбовців, ветеранів, волонтерів, патріотичних активістів, молодь області, представників владних структур і місцевого самоврядування.

Під час урочистої частини, яка також була приурочена до Дня захисників і захисниць України, більше ніж сотня військовослужбовців бригади були заохочені державними нагородами, відзнаками Міністерства оборони України, Генерального штабу ЗС України, місцевих органів влади, командування ОК «Південь», бригади тощо. Зокрема, згідно з Указом Президента України, старшому солдату Віталію Боброву вручено орден «За мужність» III ступеня.

Після церемонії нагородження військовослужбовці та гості поклали квіти до Меморіалу на честь загиблих воїнів бригади. Також у цей день піхотинці влаштували для всіх своїх цивільних друзів показ військової техніки та озброєння, які застосовують для оборони нашої країни, а також усіх охочих почастували військовими стравами у бригадній їдальні.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform

Запоріжжя під масованим ударом: двоє загиблих, 17 поранених, серед постраждалих — 11-річний хлопчик
Запоріжжя під масованим ударом: двоє загиблих, 17 поранених, серед постраждалих — 11-річний хлопчик

Російські війська завдали масованого удару по Запоріжжю. Внаслідок атаки загинули двоє людей, ще 17 дістали поранення, серед них — 11-річний хлопчик.

Правоохоронці повідомили про підозру генералу окупантів, який командував атакою «Іскандерів» по Краматорську
Правоохоронці повідомили про підозру генералу окупантів, який командував атакою «Іскандерів» по Краматорську

СБУ та прокуратура заочно повідомили про підозру генералу, який командував атакою по Краматорську у червні 2023 року.

Логістика ворога на півдні фактично паралізована — Головнокомандувач ЗСУ
Логістика ворога на півдні фактично паралізована — Головнокомандувач ЗСУ

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський працював у бойових частинах, які виконують завдання на Запорізькому напрямку.

Понад 50 атак за день: на Дніпропетровщині троє загиблих і 12 поранених, серед них — діти
Понад 50 атак за день: на Дніпропетровщині троє загиблих і 12 поранених, серед них — діти

Російські війська протягом дня понад 50 разів атакували чотири райони Дніпропетровської області.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Стрілець

від 21000 до 120000 грн

Кривий Ріг

Військова частина А4476

WorkUa Водій-електрик

від 25000 до 45000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Olx Інструктор з радіо-та супутникового зв’язку, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

WorkUa Фельдшер

від 51000 до 51000 грн

Запоріжжя

Державна прикордонна служба України

RobotaUa Стрілець, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

229 окремий батальйон 127 ОБр Сил ТрО

Olx Старший технік, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область