ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Києві 14 жовтня відкриють пам’ятний хрест захисникам України

Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Жовтня 2021, 13:36

У Куренівському парку культури і відпочинку до Дня захисників та захисниць урочисто відкриють пам’ятний хрест на честь учасників боротьби за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

«Пам’ятний хрест має давню історію. Він створений у 2009 році до 100-річчя від дня народження Степана Бандери. Тоді влада не дала дозволу на його встановлення. Хрест зберігався на приватній території, за межами Києва, до сьогодні, коли стало можливим його встановлення», − зазначили організатори.

До урочистих заходів залучать реконструкторів подій того часу, почесну варту зі стягами, відповідне інформаційне й музичне наповнення. Зокрема, лунатимуть відомі композиції у виконанні народного артиста України Тараса Компаніченка, заслуженої артистки України Ірени Захарко, Костянтина Олійника, трубача Майдану часів Революції гідності, «Хореї козацької», музичного колективу стародавньої музики.

Встановлення пам’ятного хреста відбудеться за підтримки органів місцевої влади. Він стане подарунком Києву від патріотичної громадськості.

Підготувала Анна Кравченко

Читайте нас у Facebook