ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Керівництво держави приділяє дуже серйозну увагу забезпеченню наших Збройних Сил сучасними зразками техніки та озброєння — Андрій Таран

Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Жовтня 2021, 14:47

Міністр оборони України Андрій Таран привітав гостей та представників ЗМІ на спеціалізованій виставці новітніх зразків озброєння та техніки «Цифрове майбутнє армії», яка проходить у рамках відзначення Дня захисників і захисниць України.

— Сьогодні ми хочемо відкрити доступ пересічним громадянам до нашої найсучаснішої техніки та озброєння. Всі бачили техніку на параді, але ми вирішили дати людям можливість побачити цю техніку зсередини, — зазначив Андрій Таран і додав: — Керівництво держави приділяє дуже серйозну увагу забезпеченню наших Збройних Сил сучасними зразками техніки та озброєння. Міністерство оборони робить усе для того, щоб таке оснащення наших Збройних Сил відбулося якомога скоріше. Сьогодні тут представлені зразки, вже прийняті на озброєння, як-от «Нептун» протикорабельного наземного базування.

За його словами, також на виставці представлені ті зразки озброєння, які наразі ще проходять державні випробування або перебувають у розробленні.

Міністр оборони розповів, що виставка складається з декількох майданчиків: сучасного зв’язку, засобів розвідки, ударної складової та пунктів управління. Також до виставки долучилися представники інших силових структур.

— Військово-промисловий комплекс живий, він працює, і сучасні розробки ми випробовуємо і приймаємо на озброєння, — наголосив Андрій Таран.

Також Міністр оборони оглянув озброєння, військову техніку та поспілкувався з їхніми виробниками.

Фото Сергія Місюри

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram