ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Двері Міністерства оборони завжди для вас відкриті» — Ганна Маляр звернулась до представників Мінветеранів

Прочитаєте за: 2 хв. 13 Жовтня 2021, 8:51 4

12 жовтня в Міністерстві оборони України відбулась міжвідомча нарада, яку організувало оборонне відомство спільно з Міністерством у справах ветеранів.

У нараді взяли участь заступник Міністра оборони Ганна Маляр, Міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна, представники Міноборони, Генерального штабу ЗСУ та Мінветеранів.

— Сьогодні в нас перша спільна подія. Хоча насправді в нас дуже багато спільної роботи у листуванні, ми часто телефонуємо одне одному. Але ця робота повинна бути спільною не тільки в онлайні, а і в офлайні, щоб ми могли бачити очі одне одного, щоб знали, до кого звернутись, і хто з якими питаннями працює. Двері Міністерства оборони завжди для вас відкриті, ми усвідомлюємо, що в нас спільні питання, такі, які не можемо вирішувати поодинці. І вкрай важливо, щоб у нас була співпраця. І що люди, про яких ми з вами піклуємося,  — це люди, які і до вас приходять, і до нас. Сподіваюсь, що ми зараз започаткували постійну, плідну, теплу співпрацю між нами, — зазначила заступник Міністра оборони України Ганна Маляр.

Міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна, зі свого боку,  подякувала Міністерству оборони за гостинність:

— За те, що надали таке чудове приміщення для проведення першої спільної наради з питань соціального захисту, медичного та психологічного забезпечення, переходу з військової кар’єри до цивільної. Для обговорення цих питань між представниками всіх територіальних органів, Центрального апарату, керівників директоратів  Мінветеранів і відповідних керівників директоратів та фахівців Міністерства оборони. Хочу подякувати безпосередньо Ганні Маляр, яка відгукнулась на нашу пропозицію. Хочу, щоб у подальшому такі зустрічі були регулярними. Щоб ми не тільки обговорювали ці питання, а щоб ці зустрічі були результативними, — додала Юлія Лапутіна.

На спільній нараді обговорили соціальний захист ветеранів війни та членів сімей загиблих. Розглянули питання взаємодії територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки з територіальними органами Міністерства у справах ветеранів. Окремо були озвучені питання медичного забезпечення ветеранів та визначення статусу учасника бойових дій для них.

Учасники зустрічі висловили надію, що налагодження тісного співробітництва двох міністерств сприятиме опрацюванню консолідованих позицій під час роботи над нормативно-правовими актами у сфері соціального захисту ветеранів війни та членів сімей загиблих.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини