ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

80 розвідників напередодні свята отримали ключі від нових помешкань

Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Жовтня 2021, 10:21 1

Керівництво Головного управління розвідки продовжує реалізовувати проєкти зі створення комплексної інфраструктури військових містечок для розвідників за стандартами НАТО. Про це повідомляє пресслужба ГУР МО України.

Тому напередодні свята керівництво вручило ключі від помешкань близько 80 родинам воїнів-розвідників. «Якісно виконувати бойові та спеціальні завдання набагато легше, коли ти спокійний за свою родину, тому для керівництва Головного управління розвідки МОУ одним із пріоритетних завдань залишається підвищення соціальних стандартів військової служби», — зауважив начальник Головного управління розвідки МО України бригадний генерал Кирило Буданов.

Враховуючи специфіку завдань та потреби розвідників, особовий склад повинен мати комфортні умови для несення служби, відпочинку, занять спортом тощо.

«Вдячний кожному за сумлінну службу й наполегливу, копітку працю та щиро вітаю з новосіллям! Ми будемо й надалі робити все можливе для забезпечення комфорту та соціального захисту родин захисників України», — додав керівник воєнної розвідки України Кирило Буданов.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини, Соціальний захист