ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Міністерстві оборони України створюють Ситуаційний центр з кібербезпеки

Важливо Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 12 Жовтня 2021, 11:10

Міністерство оборони України зацікавлено у трансформації Збройних Сил України, інших складових  сектору безпеки та оборони держави щодо набуття спроможностей для ефективних дій в кібердомені збройного протиборства, підготовки до відбиття збройної агресії в кіберпросторі. З цією метою Міністерством оборони України та Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки в рамках заходів з нагоди святкування Дня захисників та захисниць України в «Укрінформі» триває круглий стіл щодо обговорення питань кібероборони держави та перспектив створення кібервійськ.

За словами заступника Генерального директора – керівника експертної групи планування та впровадження політик Директорату політики цифрової трансформації та інформаційної безпеки у сфері оборони Міністерства оборони України полковника Сергія Галушка, відповідно до Стратегії кібербезпеки України першою ціллю є дієва кібероборона. До неї відноситься низка оперативних завдань, починаючи від розвитку організаційних структур для дії в кіберпросторі – й до підготовки населення з питань оборони держави.

‒ Нині завершується розроблення загальнодержавного плану заходів щодо реалізації Стратегії кібербезпеки, й невдовзі цей документ буде розглянутий на рівні керівництва держави і введений в дію. Ми побачимо, яким чином положення Стратегії будуть імплементовані в життя, зокрема, за напрямком кібероборони, ‒ зазначив полковник Сергій Галушко.

Також він наголосив, що другим надзвичайно важливим документом є Стратегічний оборонний бюлетень України, який розкриває положення Стратегії воєнної безпеки в частині деталізації і конкретизації заходів, пов’язаних із кіберобороною.

‒ Під час розроблення цього стратегічного документа ми змогли на нормативному рівні урегулювати цілу низку важливих питань. Зокрема, ми поставили амбітну мету – опанування Збройними Силами України, і взагалі – силами оборони держави, інформаційного домену збройного протиборства, змогли також показати співвідношення інформаційної безпеки та кібербезпеки інформаційного простору підготовки до відбиття збройної агресії у кіберпросторі, ‒ розповів полковник Сергій Галушко.

За його словами, кіберпростір – це специфічна складова інформаційного простору, й сили оборони мають опанувати цей домен збройного протиборства на сучасному рівні. Саме ця амбітна ціль червоною ниткою проходить через положення Стратегічного оборонного бюлетеня та додатків до нього, де показані механізми досягнення цілей.

Читайте також: У системі Міноборони України започатковано проєкт створення кібервійськ

Також полковник Сергій Галушко повідомив, що Міністр оборони України вже підписав відповідні накази про створення Ситуаційного центру МОУ. Один із підрозділів цієї структури буде опікуватися проблематикою реагування на кіберзагрози воєнного характеру безпосередньо за загальною координацією Національного координаційного центру кібербезпеки у взаємодії з іншими суб’єктами забезпечення кібербезпеки держави. Не менш амбітним завданням є створення кібервійськ.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Кущі й маскувальні сітки не рятують — наші дронарі нищать ворога, як би він не ховався

Кущі й маскувальні сітки не рятують — наші дронарі нищать ворога, як би він не ховався

Бійці батальйону безпілотних систем «Небесна Мара» 43 механізованої бригади зробили підбірку своїх влучань за останній час.

Чехія доєдналася до Коаліції дронів для України

Чехія доєдналася до Коаліції дронів для України

Таким чином, кількість учасників Коаліції наразі зросла до 16.

Таврійські десантники відбили один з найбільших штурмів війни

Таврійські десантники відбили один з найбільших штурмів війни

Ворог кинув 57 одиниць броньованої техніки, 12 мотоциклів та 200 штурмовиків, щоб прорвати оборону десантно-штурмової Таврійської бригади на Курахівському напрямку.

На окупованих територіях росіяни починають відбирати житло українців, які виїхали

На окупованих територіях росіяни починають відбирати житло українців, які виїхали

російська влада тимчасово окупованої лівобережної Херсонщини розпочала «роботу з безхазяйним майном», що по факту є конфіскацією на користь окупантів нерухомості, власники якої виїхали зі своїх будинків через війну. 

Наші пілоти зняли цвинтарі ворожої піхоти і техніки

Наші пілоти зняли цвинтарі ворожої піхоти і техніки

Відзначилися дронарі 23 окремого стрілецького батальйону, які не тільки завдавали ураження, але ще й фільмували сам процес.

Рятувальники показали наслідки удару по Харкову

Рятувальники показали наслідки удару по Харкову

Загорілася двоповерхова нежитлова будівля на території приватного домоволодіння. Площа пожежі склала 400 кв.м.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Водій-зв’язківець (ДШВ)

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Стрілець, помічник гранатометника, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Стрілець, помічник гранатометника

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

Бойовий медик взводу, військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Хмельницький, Хмельницька область

Начальник електросилових пристроїв

від 23000 до 50000 грн

Радісне, Одеська область

Водій, військовослужбовець

від 24000 до 124000 грн

Болград, Одеська область