ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Обличчям патріотичного фотопроєкту на Вінниччині стала донька ветерана

Новини Патріотичне виховання
Прочитаєте за: 2 хв. 12 Жовтня 2021, 10:16

Напередодні Дня захисників і захисниць України в школах Вінниччини відбуваються Уроки мужності. На них до старшокласників Козятина та Калинівки завітали представники Інституту національної пам’яті, Міністерства ветеранів та Вінницького обласного молодіжного центру «Квадрат».

У Козятині Богдан Галайко, начальник Центрального міжрегіонального відділу УІНП, розповів про свята, які відзначаються 14 жовтня. Зокрема, і про день створення Української Повстанської армії.

– Боротьба українців за створення Держави розпочалась 100 років тому, коли з’явилась Українська Народна Республіка. Проте українці програли,  – зазначив він. – Відтоді за Українську державність боролись цілі покоління. Одним із етапів боротьби за незалежність стала Друга світова війна, коли єдиною силою, що боролась проти двох тоталітарних режимів, була Українська Повстанська армія. Її боротьба була успішною і велась по всій території України.

Наголосив Богдан Галайко і на тому, що боротьба за суверенітет України триває й сьогодні. Сотні хлопців і дівчат, трохи старші від присутніх у залі, зі зброєю в руках захищають мирне та вільне життя українців.

Окрім того, у Козятинському будинку культури презентовано виставку, присвячену історії Української повстанської армії, та фотопроєкт «Я став на захист України заради мирного життя».

Як розповіла  Інна Наумова, завідувач сектору по роботі та соціальній підтримці воїнів АТО та членів їхніх сімей Козятинської міської ради, до участі у фотопроєкті залучили козятинських ветеранів україно-російської війни та їхні родини. Основна ідея виставки – показати мирне життя, заради якого українські воїни зупинили ворога на сході й відстояли мир.

– Обличчям проєкту стала Ярина – донька ветерана Олексія Коротєєва. Усі світлини – надихаючі, сповнені любові та  надії. Хлопці повернулись додому, до своїх родин, до того життя, яке вони захищали на фронті.  І хоча війна триває, українці показали Росії, що здатні чинити опір, що ми не відступимо і не віддамо рідної землі, – зазначила мати загиблого захисника Інна Наумова.

Незабаром фотопроєкт «Я став на захист України заради мирного життя» мають презентувати у вінницькому центрі  «Квадрат».

У Калинівці ж зі старшокласниками на Уроці мужності ділився своїм досвідом ветеран російсько-української війни Володимир Сироватко, голова відділу Міністерства ветеранів України у Вінницькій області.  Учні жваво запитували ветерана про те, що їх цікавило. Відповідаючи на напрочуд глибокі та серйозні запитання школярів Володимир був максимально відвертий, розповівши і про власний бойовий шлях.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Утрьох під одним кущем: російських штурмовиків уразили прямо у схованці

Оператори 422-го полку безпілотних систем Luftwaffe зробили добірку уражень піхоти окупантів.

Розпаковка пакунку пораненого: з чого складається і кому видається
Розпаковка пакунку пораненого: з чого складається і кому видається

На початку року у війська було поставлено 50 тисяч гігієнічних наборів, які мають назву пакунку пораненого.

Від початку доби на фронті відбулося 51 бойове зіткнення — Генштаб ЗСУ
Від початку доби на фронті відбулося 51 бойове зіткнення — Генштаб ЗСУ

Найбільше ворог атакував на Покровському та Гуляйпільському напрямках.

Прилетів «мавік» і всіх вбив: російські штурмовики не пережили скидів
Прилетів «мавік» і всіх вбив: російські штурмовики не пережили скидів

Оператори 427-ї бригади безпілотних систем «Рарог» завдали ударів по ворожій піхоті скидами з «мавіків».

Представник ЗСУ Сергій Куліш виборов другу медаль на чемпіонаті Європи з кульової стрільби
Представник ЗСУ Сергій Куліш виборов другу медаль на чемпіонаті Європи з кульової стрільби

Це сталося в Осієку (Хорватія), де триває чемпіонату Європи з кульової стрільби на дистанціях 25/50 м.

Встановила вебкамеру поблизу військового об’єкта та допомагала ворогу долати РЕБ
Встановила вебкамеру поблизу військового об’єкта та допомагала ворогу долати РЕБ

Затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 35-річної жительки Конотопу.

ВАКАНСІЇ
Водій військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Дніпро

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Електромонтажник БПЛА

від 20000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Пілот БпЛА (літаюче крило)

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

Аналітик, дешифрувальник БПЛА

від 20000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Middle Project Manager

Вся Україна

Структура цифрової трансформації Сил Оборони

Механік-водій танка (ЗСУ)

від 20000 до 50000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

--- ---